idrar testi negatif çıkmasına rağmen hamilelik?

conqueror

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Mart 2011
1.291
129
kızlar akşam idrar testi yaptım.bir iki saat içinde ikinci çizgi belirdi.eşimle birlikte baktık.uzaktan bakıncada belli oluyor fakat silik.eminde olamadım.bu arad adetim 15 gün gecikti.arada sancım oluyor.akıntım var ama testler düne kadar hep negatifti.dün akşamki teste de pek güvenemedim doğrusu.testin markası bebe time bu siteden okuduğuma göre yanlış çıkyor falan demişler.benim gibi olan varmı acaba.varsa lütfen yazsın hatta adeti idrarda negatif çıkıp hamile olan arkadaşlar varsa birkaç sorum olacak:KK3:

bende idrar testi aldım ama yapmadım canım kanda kesin sonuç sen en iyisi kanda baktır....

iki saat sonra çıkan sonuç yanlıştır diye duymuştum ama sen yinede bidaha yap test,iyice içime sinsin diyosan arkadaşların dediği gibi kan testi yaptır bu sağlık ocağındada olabilir illa jinekoloğa gitmek zorunda değilsin:KK71:

bugün kantesti verdim bakalım yarın sonucu alıcam.idrar testlerine pek güvenim yok zaten gerçi çıkana da çıkıyor ama bakalım artık kısmet

idrar testi hiç güvenilir değil canım 2 kez yaptım ikisinde de negatif çıktı ona güvenerek doktora gittim rontgen çekinmeye son anda içime kuşku düşkü birde kan tahlili yaptırayım rontgenden önce dedim iyiki yaptırmışım şimdi 6 aylık hamileyimm, inşallah sende böyle güzel bir sürprizle karşılaşırsın :) netice olumlu olursa bildirde sevinelim :)

X