İdrar Testi En Kısa Ne Zaman Sonuç Verir?

Brrk

Dobarlan bırahma kendini
Pro Üye
Anneler Kulübü
18 Mart 2011
7.164
19.579
Hanımlar eşimle 4 gün önce korunmadan ilişkiye girdim. İdrar testi en erken ne zaman sonuç verir? Kimisi 15 gün diyor, kimisi adeti bekle diyor kafam karıştı

Son düzenleme:
Hanımlar eşimle 4 gün önce korunmadan ilişkiye girdim. İdrar testi en erken ne zaman sonuç verir? Kimisi 15 gün diyor, kimisi adeti bekle diyor kafam karıştı

Adeti beklemelisin canım.. Döllenme olmuşsa bile anca 10 gün içinde gerçekleşiyor.. Adetin geçerse eğer test yaparsın ya da kan testi yaptırırsın ama şimdi bir şey çıkmaz ne yazık ki.. Kafana takıp streste yapma derim bebek olmasa bile bu durumda adetin gecikir..

Cevabın içinm çok teşekkür ederim canım inşallah bebişim benimledir. İdrar testi için yine bir 10 gün beklemeliyim anladığım kadarıyla

kan testi yaptırmak istiyrsanız bat günü yada batı bir gün gecnce yaptırabilirsinz ama idrar testi genelliklle batı 1 hafta gectikten sonra kesin bi sonuc verir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…