idrar pozitif,kan negatif

flower84

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Kasım 2008
191
1
Arkadaşlar bugün birinden duydum adetini üç veya dört gün geçmiş idrarda pozitif(çok silik ve 3 kere tekrarlamış aynı).ama kanda negatif (2.91) çıkmış.

sizler ne düşünüyorsunuz bu konuda bana pek mümkün gelmedi.önce kana sonra idrara karışmıyormu .

canım ben saglık personelıyım böyle bir şey olamaz..o idrar testleri bozuktur..kandakı deger dogru oalndır..hem mantıken düşününce önce kanda yükselecekkı sonra idrar ile atılsın bu hormon degıl mı?

bu benimde başıma gelmişti.idrarda pozitif çıktı.aynı gün hemen kan testi yaptırdım negatif çıktı.hatta emin olamadım 10 gün daha bekleyip tekrar kan testi yaptırdım yine negatif.doktor banada söyledi idrardaki yanlış önce kanda çıkar dedi.olabiliyor böyle şeyler.kesin sonuç kan testi

gec döllenme oldugu icin kanda dusuk cıkmıs gibi 2.91 bir kac gun sonra test tekrarlanırsa yukselir bence

Benim başıma defalarca geldi 3 defa silik çizgi gördüm ama kan negatüffff:)))idrar testlerinee güven olmaz

gec döllenme oldugu icin kanda dusuk cıkmıs gibi 2.91 bir kac gun sonra test tekrarlanırsa yukselir bence

geç döllenme oluş olsa bile idrarda çıkması mümkün değilki.tıbben önce kanda belli olur.kanda okadar düşük bir rakam idrarda nasıl çıkabilirki?siz siz olun idrar testlerine güvenmeyin bence..

geç döllenme oluş olsa bile idrarda çıkması mümkün değilki.tıbben önce kanda belli olur.kanda okadar düşük bir rakam idrarda nasıl çıkabilirki?siz siz olun idrar testlerine güvenmeyin bence..

zaten guvenmiyorum canım bu forumdan arkadasım cicegim test yapmıstı ikinci cizgiyi cok net görmüştü hemen kostu kan testine sonuc negatif :çok üzgünüm: bir cok arkadasım aynı sorunu yasadı silik ikinci cizgiler falan filan yani kanda cıkmadıkca bende emin olamam

Arkadaşlar bugün birinden duydum adetini üç veya dört gün geçmiş idrarda pozitif(çok silik ve 3 kere tekrarlamış aynı).ama kanda negatif (2.91) çıkmış.

sizler ne düşünüyorsunuz bu konuda bana pek mümkün gelmedi.önce kana sonra idrara karışmıyormu .

bu durumda o testler alınır eczacının gözünün içine sokulur Çok üzgünüm çoook . bu ne ya hem de 3 tane. idrarda çıkması en az kanda 200 leri bulduğunda çıkar diye biliyorum ben. hayırlısı canım.

canım hayırlsı olsun bi bekle bakalım benimde adetime 10 gün kala kanda değerim 16,28 çıktı ama aybaşında değerim düştü kullandığım ilaçtan olduğunu söylediler

ben de öyle söyledim mantık olarakta pek anlamlı gelmedi.doktoru bir hafta sonra tekrarla demiş.
gebelik belirtin varmıydı diyede sormadım.

ben üç kere erken düşük yaşadım hep varsa çıkıyordu yoksa çıkmıyordu kanda da idrarda da.
sanırım onu düşündüren gününün geçmesi.

canım hayırlsı olsun bi bekle bakalım benimde adetime 10 gün kala kanda değerim 16,28 çıktı ama aybaşında değerim düştü kullandığım ilaçtan olduğunu söylediler

Hamileliğiniz devam etti mi. benimki hep o değerlerde çıkıyor sonra düşüyor.

Hamileliğiniz devam etti mi. benimki hep o değerlerde çıkıyor sonra düşüyor.

yok canım ya düştü sonra kullandığım çatlatma iğnesi yapıyomuş ben bir defa vuruldum o ay acile kaldırıldım ağrıdan değer o çıktı bundan 3 ay önce sonrada gitmedim o doktora bi daha

gelişmemiş yumurtaya iğne vurduğu için oldu galiba şimdi bu ay başka bi doktordayım hayırlısı bakalım adtim gecikti ama daha erken dedi p.tesi çağırdı

benimde iki ay önce başıma geldi :)))))) pozitif bi heyecan gittim kan testineee fosssssssssssssssssss
idrar testleri yalan yaniii ama inşallah geç döllenmedir canım

Allah isteyen herkese hayırlı evlatlar nasip etsin.doktor çok önemli iyi seçilmeli.
ben üç kere düşük yaptım daha neredeyse bir yıl olacak hala hamile kalamadım.

Flower84 allah yardımcımız olsun gerÇekten doktor Çok Önemlı daha Öncekı doktorumdan hıÇ memnun kalmadım

benimde adetim 15 gün geçti idrar testi pozitif çıktı hemde 2 dakikada belirdi ikinci çizgi ama kan testim negatif çıktı.alıştım artık hayal kırıklıklarına.idrar testi bile benimle oynuyor.

benımde buay başıma geldı kızlar idrra pozıtıf kan negatıf doktor testın bozuk olabilecegını söyledi
ki öleadetım bıkaç gun gecede yapmammıştım testı nerdeysae bıhafta 10gun gectı ole test yaptım.
11.gunde regl oldum zaten
bikaç ay önce yıne 12gun gecıkmıştı 12 gunde bıkaç gun arayla idarr testı yaptım sonuç negatıftı buyuzden buay umıtlenmiştik acıkcası ama kanda test yaptırınca :) idrartestıne guvenılmıycegını ögrenmiş olduk

Son düzenleyen: Moderatör:
adetime 4 gün kala dün test yaptım. çift çizgi çıktı. bugün kan testinde ise negatif. sanırım testler bozuk olabiliyor

bnmde gecen ay 4 gün gecti adetim test yaptım bariz ikinci cizgi cıktı bi sonraki sabah tekrar yaptım yine cıktı bnde kan testi yaptırmaya gittim ama ikisindede cıktı die emindim sanki hazırladım bayagı kendimi kanda 0 cıkınca yıkıldım resmen :KK43:

X