İdrar kültürü

ecemree

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2023
552
112
22
Kızlar merhaba benim cinsel ilişki sonrası idrarımda yanma idrar yapamama enfeksiyon oluyordu dr a gittim idrar kültürü tahlil istedi sonucum çıkmış ama hafta sonu oldugu icin daha doktora gidemedim sonucumda Farklı türlerde (>3) 10.000 CFU/ml bakteri üremesi saptanmıştır. Klinik gereklilik halinde kültürün tekrarı uygundur. Yazıyor siiz idrar kültürü yaptırdınız mı bu ne demek oluyor yorumlar mısınız

Kızlar hiç bilginiz yokmu yaa yardım lütfennn

İdrar yolu enfeksiyonu sanırım. Ben de bu sıkıntıyı çok çektim. Mesane ile vajina duvarı komşu olduğu için birinde olan zorlama enfeksiyon diğerine de rahat şekilde geçiyormuş. Piyeloseptyl kullanınca geçiyordu ama hemen tekrarlıyordu. Ben bir çözüm bulamadım. Kronikleşincr böyle oluyormuş sanırım . Geçmiş olsun

kuru dut suyu tüket canım ben böyle çözdüm

Ah bende daha önce antibiyotik kullandım piyeloseptyl kullandım ama bir süre sonra gerçekten tekrar başlıyor ve özellikle.ilişki sonrası oluyor gebelige engel bir durum olabilir mi

Ah bende daha önce antibiyotik kullandım piyeloseptyl kullandım ama bir süre sonra gerçekten tekrar başlıyor ve özellikle.ilişki sonrası oluyor gebelige engel bir durum olabilir mi
Sanmıyorum çünkü ben şu an hamileyim ama hamilelikte de enfeksiyon oluyo işte o kronikleşme olduğu için

Sanmıyorum çünkü ben şu an hamileyim ama hamilelikte de enfeksiyon oluyo işte o kronikleşme olduğu için
Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah canım bende gebelik istiyorum pcos var olmuyor

Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah canım bende gebelik istiyorum pcos var olmuyor
Hayırlısıyla en güzel vakitte nasip olur inşallah ama mutlaka tedavi olun hamilelik öncesi böyle de çok zor oluyor çünkü

Evet daha yeni tedaviye başladım bakalım hayırlısı olsun

İdrarınızda bakteri üremiş. Dr unuz antibiyotik tedavisi verir ve düzelir. Geçmiş olsun

Bende yeni evliyim ve malesef ilk haftadan enfeksiyonum oldu antibiyotik kullandım rahatlamştım ama sanırım bugün tekraren belirtileri başladı nasıl devam eder bilmiyorum ama sizin nasıl oldu doktor ne dedi merak ettim

Bende yeni evliyim ve malesef ilk haftadan enfeksiyonum oldu antibiyotik kullandım rahatlamştım ama sanırım bugün tekraren belirtileri başladı nasıl devam eder bilmiyorum ama sizin nasıl oldu doktor ne dedi merak ettim
Kronikleşmiş galiba canım nioli yagı kullan ben daha doktora gitmedim haftaya gidicem sonuclar icin nioli yagı kullanıyorum trendyoldan aldım o da akıntıya iltihaba kokuya cok iyi geliyor diyorlar gercekten suan iltihabım yok koku ve akıntıya cok iyi geldi trendyoldan aldım 60-70 tl birsey iç çamaşırına 2 damla damlatıp giyiyorsun bu kadar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…