Icsemmi, Icmesemmi?

papatyam2011

.:AŞIK:.
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2010
1.782
3
Selam kizlar... Uzun zaman oldu ben buraya girmiyorum ama basimdan cok seyler gelip gecti o yuzden hic vaktim olmadi. Epilepsi krizine benzer bi kriz gecirdim Nisanin 10unda ve beynimde tumor oldugu farkedildi. 9 Mayista ameliyat oldum ve cok sukur su anda butun testlerim temiz cikti. Krizden sonra doktorum Keppra diye bir ilaca baslatti beni ve ameliyattan sonrada en az 4-5 ay icmem gerektigini soyledi. Su anda ameliyatimin ustunden cok sukur iki bucuk ay gecti ve kendimi cok iyi hissediyorum kriz falan gecirmedim o gunden beri. Benim sorunum adetim gecikti. En son adetim 18 Haziran di ve bugun tam 39. gunu hala gelen giden yok. Sali gunu kan tahlili yaptirdim ve negatif cikti. Doktor bana adet sokturucu yazdi. Ama hala icemedim korkuyorum. Sizce icmelimiyim? Evde duruyor ve bi turlu karar veremiyorum sizlere bi danisiyim dedim. Cok sagolun simdiden!!! :44:

gecmısolsun öncelıkle amelıyattan sonrakı ılaclarında belkı gecıkmeye neden olmustur için rahat olsun ıstıyorsan bırde ultrasona gır ona göre ıcersın adet söktürücüyü ozaman kesın sonucu alırsın nasılsa benımde bırkresınde cok gecıkmıstı kanda negatıf cıkınca dra gıttım ultrasonada soktu gebelık fln cıkmayınca ılac verdı ıctım adet gördüm

adet bu kadar gecikmişken yaptığı kantesti negatifse yok demektir
ama yok içime sinmiyor diyorsanız bir kan testi daha yaptırın yine negatifse için ilacınızı

X