İçinizde yaşayan varmı acaba bi bakarmisiniz

Lotuss9335

Bslngc:111.0 gncl:101.6 smdkhdf:99
Kayıtlı Üye
19 Temmuz 2022
349
341
31
Merhaba hanımlar 11 ağustosta kahve çamur gibi leke gelddi benden ayın 16 sina kadar sürdü dünde kanamam başladı hala geliyor pihtili şekilde yani şuan bitmesi gereken reglim hala devam ediyor sizce neden olabilir dünden beri kanamam geliyor 8 gün oldu kahve lekeler ile beraber normalde bitmesi gerekirdi buarada inofolic combi kullanıyorum

Son bir yıldır bende boyleyim
Ilk üç gün çamur gibi lekelenme
7-8 gün adet , pıhtılı ( gerçi hep pıhtılı olur benim adetim )
Toplamda 10-11 gün sürüyor

Hiç doktora gitmedim

Arada böyle düzensizlikler olabiliyor. Mevsimsel olur, stresten olur, üzüntüden olur, hormonal olur...
Mesela ben bir ay boyunca kahverengi lekelenme yaşayıp on - on beş günde bir adet olmuştum bir ara. Doktor olabilir dedi. Sonra düzeldi.
Ama mesela endometriozis var bende o sebeple her adet öncesi üç dört gün kahverengi akıntım olur, bu da standart hep.

Benim ilk defa başıma geliyor şimdi adet gününü acaba leke geldiği günden mi saymam gerek
Evet lekeyi gordugunuz günden başlamak gerek
Eger dini yönden soruyorsaniz tabi
10 gün adet dönemi sonrası bir damla bile gelirse özür
Adet gelmeye devam etse bile 15 gün temiz süre oluyor
Karışık mı anlattım bilmiyorum :)
10 gün adet,15 gün temiz diye hesaplanıyor

Dini boyutunu biliyorum yumurtlama testlerine baslayacagim ondan dolayı ona göre saymak istedim günleri yani lekenin başladığı gün adet 1.gunu diye kabul edersek bugün 1 hafta olmuş oluyor

Diyetteyim zaten belki ondan dolayı da olabilir inofolic combi Dr kullaniyorum oda yapmış olabilirmi

adeti bilemicem ama çamursu akıntı bende senelerdir var ve alıştım artık. bazen pıhtı şeklinde bazende daha sıvı ama siyah tonlarında kistik akıntı hep oluyo. içerde ne kadar çok kistik yumurta varsa o kadar akıntı oluyo bi türlü çare bulamadım ben. birde folik asit kullandıgımda daha yogun geliyo sanırım tam çözemedim

Bende kullanıyorum inofolic combi 4 gün çamur gibi geldi son 3 gün kanama oldu yoğun bitti dün bugün teste basladim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…