içinden geçeni söyle

Şu insanları küçümseyen insanlar kendilerini geliştirememişler daha, sadece "sanıyorlar". Komik.

Ben inşallah bu lanet kabuğumu kırdığımda, insanları ve hayatı daha az önemsediğimde vs. bana ödemen gereken bir zaman borcun var hayat, çok zamanım gitti.
Çünkü o zamanları yaşamak benim elimde değildi ve elimden gelen çabayı da gösterdiğimi düşünüyorum. Umarım devamını da getirebilirim.

Hep sen karış zaten hep sen karış. Ben ne zaman istediğim gibi davranacağım acaba? Ben büyüdüm çocuk değilim bi anlasan keşke!

Bazen tek bir cümle, ne kadar basit olsa da aklına gelmemiş olan bir cümle duymak etkiliyor insanı.
Yaşamak da bir tür intihar etmek, evet bence de. Teşekkürler. Böyle düşünmeye devam edebilirsem daha az sallayabilirim bir şeyleri.

Allah'ım suyun akıp yolunu bulduğu gibi hayatımda önüme çıkan, beni umutsuzluğa düşüren, içimdeki tüm sıkıntılarımda yolunu bulup akıp gitsin her şeyin en hayırlısı olsun hakkımızda..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…