İçime dert oldu, yoksa ben mi abartiyorum sizce?

Eklenen saclara baktim.

O saclar kesilmis sac, konu sahibi eski sacimla ayni renk ve ben evde saclarimi kestim demisti. Gereksiz bir aksiyon arayisi var.

Eklenen saclara baktim.

O saclar kesilmis sac, konu sahibi eski sacimla ayni renk ve ben evde saclarimi kestim demisti. Gereksiz bir aksiyon arayisi var.
Kuaförde kestim fakat saçlar bana çok kısa geliyor ekledigim defterin üzerinde zaten ve o defter de küçük boy defter, yani bilmiyorum kafam çok karışık dayanamayıp ona sordum dün , aşırı bir tepkisi olmadi böyle birşey yapabileceğimi nasl düşünürsün ben eve kız atacağım he daha neler felan dedi. Pencereler hep açıktı sen yokken dedi ve saçı görebileceğim odaların ve mutfagin hepsini saydı o, ben söylemeden doğruydu aynen o odalarda ve mutfakta görmüştüm

Kendim kestim gibi anlatmistiniz su an kuaför detayini ogrendim ben ama yine de farketmez, onlar aleni sekilde kesilmiş sac. Ben adama hak verdim.

Bir çok fotoğrafın silinmedigi yani silinenlerin bulunduğu bir bölüm keşfettim telefonunda, baktım birşey bulamadım o 1 sene öncesi dahi vardı, ariyeten banka hesap hareketlerine baktım yine birşey yoktu. Genelde eşim nakit kullanmaz pek diye baktım ama yinede emin olamıyorum. Tabi fotoğraflar da ve hesap hareketleri de epey fazlaydı bakabildigim kadarına baktım, fotoğraflarin ise ozellikle ben evde olmadığım tarihine baktım

Kendim kestim gibi anlatmistiniz su an kuaför detayini ogrendim ben ama yine de farketmez, onlar aleni sekilde kesilmiş sac. Ben adama hak verdim.
Ama saçlar benim ise neden bugüne kadar fark etmedim diye düşünüyorum haklı olarak çünkü aylar geçti ve bu tarz şeylere dikkat ederim

Hanımefendi sizin tek sorununuz aldatma mı sizce? Darp raporu alacak hale getiren adamla neyin evliliğine devam ediyorsunuz bir de aldatılma şüphesi çıkıyor ortaya

Darp olayı da var demişsin sadece işin aldatması mı kaldı böyle bir evliliği yürütmek için?
Aslında yanlışlıkla olmuştu o, ama yinede kabul etmedim. Telefonu atacakken bana gelmişti hafif yaralandım diye şikayet ettim şikayetçi de oldum o da pişman oldu zaten bir daha hiçbir sekikde karsilasmadim

Hanımefendi sizin tek sorununuz aldatma mı sizce? Darp raporu alacak hale getiren adamla neyin evliliğine devam ediyorsunuz bir de aldatılma şüphesi çıkıyor ortaya
Boşanmaya hazır değildim maddi yönden ve darp raporu aldığım gece de kasten yaralamamisti telefonu atacaktı gözlerimle gördüm yanlışlkla benim tarafa geldi hafif yaralandım ama yinede için şikayetçi oldum, ve zaten çok pişman oldu o günden beri böyle birşeyle hiç karşılaşmadım yapamaz da

Kocana iftira mı attın yani?

Ama saçlar benim ise neden bugüne kadar fark etmedim diye düşünüyorum haklı olarak çünkü aylar geçti ve bu tarz şeylere dikkat ederim
Biseylerin altina sıkışmıştır, disaridan ucup gelmiştir. Yani esinize guvenmiyorsaniz, asil tehlikeli olanin bu oldugunu fark edin.

Bu basliga ilk mesajimda da yazdim, ben taragimda sari sac buldum (esmerim) yine de esimden suphelenmedim. Siz ortalikta bulmus şüphelenmissiniz.

Guven cok onemli, genelde boyle guvensiz birimisinizdir?

Evet güven konusunda geçmişten kalan travmalarim var eşime pek yansitmiyordum ama saçlar felan işin içine girince dayanamadım. Psikologa gittim bir dönem ama çok bir değişiklik olmadi

B

basta şey dedi çok ağır birşey çok ağır, bunun altında kalma sakin vs bunu söyledin altında kalmaman lazım. Sonrasinda biraz geçince her evlilikte olabilecek şeyler ama bana güven beni seviyor musun vs diye sordu, bende ne oldu şimdi niye kizmiyorsun diyince o da çünkü düşündüm içine atıp soylemesen daha kötü olurdu diye düşündüm dedi, onda şöyle birşey var ailesi taraindayhic sevgi görmemiş hemde hiç , bu yüzden sevgime ve ilgine çok ihtiyaç duyuyor özellikle sevgime, bunu kendisi de söylemiştir defalarca

az önce balkonu yıkarken süpürgede böyle bir saç gördüm bilmiyorum aynısı mi ama diğerlerinden bı tık daha kısa, ay ben iyi değilim gerçekten ya

Eklentiler

• IMG_20240722_131630.jpg
    23,5 KB · Görüntüleme: 40
Kaçmak çare mi kafada bu kadar soru işareti varken, ya aldatmamissa diye geçmişe bakacaksam sürekli ne anlamı kalacak

Yani esiniz gerçekten ya çok manipülatif ya da gercekten dogru soyluyor. Siz daha iyi tanirisiniz net bir kanıt yok gibi ama camlar bana nedense mantikli pek gelmiyor ya hala sacma geliyor ama su da bi gercek insan bazen kendi sacini bile tamiyamadigi oluyor aralarda daha koyu renk yada daha kalin tel oluyor vs belki de sizin saciniz o saclar bunu sordugunuz icin artik esiniz boyle bisey yapiyosa da evde yapmiycaktir goze batmamak icin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…