İçime dert oldu, yoksa ben mi abartiyorum sizce?

Eşinize ne hissettirdiniz sordu ? Yani soğuk felan mı davranıyorsunuz bunu yapmayın daha çok dikkat edecektir yaptıklarına bu Sefer iz bırakmaz arkasında

İlk defa bir konuya kesin aldatılıyorsun yazıyorum. Üzgünüm ama aksi ihtimali daha az bence. Direk sormaktan başka çareniz yok. Yemin ettirin vicdan yaptırın itiraf ettirin bence
Asla itiraf etmez asla öyle birisi değil ki, günlerdir acikmiyorum susamiyorum stresten günden güne eriyorum.. ne yapmam gerek bilmiyorum birşey içime oturdu günden içimi çürütüyor sanki

Eşinize ne hissettirdiniz sordu ? Yani soğuk felan mı davranıyorsunuz bunu yapmayın daha çok dikkat edecektir yaptıklarına bu Sefer iz bırakmaz arkasında
Elimde değil işte, dün biz gece uzanırken kıskançlık konusu açıldı ona, Bende dedim ki sakince, her insanın kırmızı bir çizgisi vardır her insanın, benim hatalarım oldu yanlış yaptım dediğim şeyler oldu. Ama tek bir fikrim değişmedi asla değişmedi, seni tanımadan önce de ve tanıdıktan sonra da değişmedi ait olduğum kişi için tek olmak, bunun olmadığıni fark ettiğim an herşey değişir, dedim. Hiç sesi çıkmadı daldı sadece

Böyle konuşmalar gözüne batar iyice bence yapmayın ya direk sorun yada takipte kalın çok zor durum anlıyorum dün ilk defa bir konunun üzerinde çok durdum inanırmısın bütün yorumları okudum çok üzüldüm kadınların hissi kuvvetlidir aslında sende biliyorsun bişeylerin ters gittiğini bi haltlar yediğini.. suç üstü yapman lazım yoksa sana işte halüsinasyon görüyosun tedavi ol kafayı yemişsin sen felan bunlarla gelecek sana kafayı tırlatığına inandıracak hasta eder bu adam seni. Akıl sağlığını koru kendine gel silkelen suç üstü yap bi arkadaş kamera koy yine anneme gidiyorum de çık bakalım ne oluyor izle uzaktan gerekirse yanına şahit al ..

Üzgünüm ama birşeyler fark ettiğimi hissetmiş gibi, 2 gündür ruh gibiyim ben koltuk uzanmış müzik dinliyorum kendisi de gelmiş yan koltukta uzanmis öylece sanki anladığımı fark etmiş gibi muhtemelen daha fazlasını bildiğimi düşünüyor, uzanmış düşünüyor sadece çizgi film açık ona bakıyor ama birşeyler düşünüyor bendeki değişikliği fark ettiğinden olacak. Kanıt konusuna gelince sanki hiç kanitlayamayacak gibi hissediyorum, o kadar sinsi ve uyanık birisidir ki yani bilmiyorum sadece günden güne eriyorum sanki bunu biliyorum. Nasıl başa çıkacağım bu hislerle veya toparlanır miyim zamanla bilmiyorum hep böyle kalmamaliyim..

Asla itiraf etmez asla öyle birisi değil ki, günlerdir acikmiyorum susamiyorum stresten günden güne eriyorum.. ne yapmam gerek bilmiyorum birşey içime oturdu günden içimi çürütüyor sanki
Eder etmek zorunda kalır. Bunu tavsiye etmeyi çok sevmesemde eğer ayrılmaya maddi manevi hazır değilsen biraz daha gözlemle ve şartlarını düzeltince tekrar gündeme getir. Umarım biz yanılırız umarım

Bence psikoloğa gidin içinizi orda dökün size yol gösterecektir içinize attıkça öfkeye dönüşebilir çok kötü patlarsınız , piskiloglar sadece delilerle ilgilenmezler :)) öz bakımdır aslında orda dertleşmek bende bi zamanlar gittim orda istediğim kadar ağladım uzun uzun konuştum çok iyi geliyor hemde ilerisi için hazırlıklı olursun kendine hakım olmayı da öğreniyor insan

Açıkçası bu şüphe ile ilgili geçmişte yaşayıp anlatmadigim şeyler de var, örneğin deprem vakti evde yoktum binada kimse yoktu neredeyse eve döndüğümde dolapta ne benim ne oglumun tek bir fotoğrafı yoktu hepsini kaldırmıştı, ikimizin isimlerinin yazdığı süs esyasi vardı onu kaldırmıştı. Sordum sebebini dediki sana sinirliydim ondan. Yani gerçekten deprem gecesi feci kavga etmiştik ama o gece ikimizde karakolluk olmuştuk darp raporu almıştım ve o gece uzaklaştırma almıştı, yani depremden günlerce sonra eve gelip de hala ilk gunki sinirle olup fotoğrafları kaldırmak adeti değildir siniri genelde ilk an olur onun. Birde razan bayramnda onun bip hesabı bende açık oraya aniden bir kalp emojisi geldi. Bende sordum dediki alışveriş yapmıştık kayıtlı kalmia, ben bunuda abartmadim şeye bağladım bir kaç gün önce ben eşimin telefonundan yanlışlıkla bir adama eşimin müşterisi Ayfer diye mesaj atmıştım, klavyeyi denerken, sonra yanlışlıkla oldu ablama yazarken size yazdım demiştim. Acaba o adamın eşi mi diye düşündüm hani eşinden şüphelenip yazdı felan diye

Canım sen hata yapıyorsun hala da devam ediyorsun adamı bırak kendini bulunmaz Hint kumaşı sanıyor yanında durdukça bırak ne halt yerse yesin hiç kurcalama en iyisi bilmemek daha iyi sanki senin sağılğın açısından. Belli ki aldatma potansiyeli var

Ben yazan kadına sordum ona sormadım, kadın da dediki alışveriş yapmışız kayıtlı kalmış. Ne yaparsa yapsın diyemiyorum işte, çünkü benim de ona karşı yanlış davranislarim vardı ben duzelttgimden beri aramz o kadar güzel o kadar seviyordu ki beni yani bende onu, ve şiddet de yoktu hiç eskisi gibi hiç sinirlenmiuor da. Bilmiyorum varsa öğrenmek istiyorum

Walla bilemiyorum bacım sen çok olay üst üste yaşamışsın hiç sağlıklı bir evlilik değil gizli kapaklı işler kaç kurtar kendini

Tüm yorumları okuyup sonra yorum yapmak istedim bende üzülerek yazıyorum ama bu kadar olaylar dizisi pek normal gelmiyor ha bu arada birde evi silmiş demiştiniz acaba mopta falan sizin eski saclarinizin kalıntısı olamaz mı bunuda dikkate alın belki mop temizlenmemisse yapışan saçlar tekrar yerlere yapimismistir. Allah yardımcın olsun...

Aldatılıp aldatılmadığınız ile alakalı bir yorum yapamayacağım zira net bir kanıt yok. Ben sadece böyle bir evliliği devam ettirmenin ne denli doğru ve sağlıklı olduğu kısmındayım. Çünkü eski konularınız ile birlikte okuyunca her şeyden önce bunu düşünmeniz gerektiğini düşünüyorum.

En iyisi evden birkaç gün daha uzaklaşma planı yap hatta eşine söyle, işte annenlere vs gitmen gerektiğini bir bahane uydur düğün, nişan vb için. Sence ne zaman gideyim de . Ona ayarlat tarihini. Sonra giderken temkinli git. Eve ses kaydedici koyabilirsin veya kamera. Ya da sana ipucu bırakacak herhangi bir plan yap. Ansızın görüntülü ara falan. Bu arada hiç görüntülü aramadın mı uzakken ansızın? Yap işte bir şeyler ya

Belki bir erkek arkadaşı geldi eve? Neden illa kadın saçı olduğu kanısındasın?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…