İçime dert oldu, yoksa ben mi abartiyorum sizce?

az önce balkonu yıkarken süpürgede böyle bir saç gördüm bilmiyorum aynısı mi ama diğerlerinden bı tık daha kısa, ay ben iyi değilim gerçekten ya

az önce balkonu yıkarken süpürgede böyle bir saç gördüm bilmiyorum aynısı mi ama diğerlerinden bı tık daha kısa, ay ben iyi değilim gerçekten ya
Evet bu baya kısa

Diğerleri de böyle
Ya bu saclar cok benziyor ayni kisiye ait gibi duruyor hatta hafif dalgali gibi sizin kendi sac telinize benziyo mu sekil olarak. Ramazanin ustunden de cok gecti ya o zamana kadar temizlil yapmissinizdir. Araniz bozukken bu eve biri gelmis olabilir esiniz direkt kizip tepki cekmek istememis olabilir sakin bir sekilde mi karsiladi sorunuzu hareketlerinden ne cikarim yaptiniz

Başta şok oldu gibi ne kızı vs dedi sonra kızmaya başladı. Benim saçlarım da hafif dalgali

En son ne yaptınız bilmiyorum ama telefonu faturalı mı operatörün uygulamasına girin fatura dönemi içerisinde konuştuğu numaralara bakın ve o numaralar telefon rehberinde kayıtlı mı diye bakın bu adam siz yokken illa telefonla konuşmuştur

Birşey yapmadım öylece dün ona söylemiş olmanın da pişmanlığı ile otuyorum, Numaranın tamamı çıkar mı acaba, nasıl bakabilirim Turkcell kullanıyor faturalı evet

İki fotoğrafı yan yana koysanıza öyle degerlendirsin arkadaşlar bana da sizin saçınız gibi geldi illa bir yerlerden düşmüştür kıyafetlere yapışmış kalabiliyor çünkü
Tamam yanyana ekliyorum, 2 li olan evde gördüklerim diğeri balkon süpürgesinde gördüğüm

Eklentiler

• IMG_20240722_132945.jpg
    49,3 KB · Görüntüleme: 62
  • IMG_20240722_131630.jpg
    23,5 KB · Görüntüleme: 72
Ben de sizin saçınıza benzettim çok benzer illa bir yerlerde kalmıştır ne kadar biz süpürsek de bazen bi kıyafetimizde yapışılı kalıyor geliyor
Profildeki ben değilim yalnız benim saçımin şu anki halini ekliyeyim ama, fotoğrafta daha siyah çıkıyor aslında sarı ama biraz turunculasmis saçlarım

Eklentiler

• 1721646117259393058859391251492.jpg
    34,3 KB · Görüntüleme: 66

Başta şok oldu gibi ne kızı vs dedi sonra kızmaya başladı. Benim saçlarım da hafif dalgali
Ya belki de size aittir orda burda kalmistir ama bana tuhaf gelen o telefona kalp emojili bi mesaj gelmis olmasi o bence asıl kafa karistiran uyku sersemi senin yanindaki kiz nerde demesi de bi garip sen ruyanda neden kiz goruyosun ki derim ben ne alaka yani butun bunlar birlesince suphe duyulmasi normal geliyo bana tek bi olay olsa da sactan suphe etseniz yoktur derim

Ben o kalp emojisini unutmuştum aslında çünkü bipten yazmış olması tuhaf geldi yani birde eşim hiç bip kullanmaz bende o ara kafama esti kendi telefonumda açtım, eşim işi gereği kadınlarla çok muhattab oluyor o kadınlardan birisi mi acaba diye düşündüm

O kadınlardan biriyse de sinir bozucu bu arada ama siz daha iyi bilirsiniz yanlislikla olmustur belki o emoji. Biseyleri inkar etme huyu yoksa baska bi yalanini yakalamadiysaniz guvenmeyi secin bence. Bazen algilarimiz bizi bu dusuncelere itebilir gercegi degil korktugumuz yada gormeknistedigimizi gorebiliriz. Su an daha once yalan soyledi mi bu adam bana niye boyle suphe ediyorum diye dusunun eger soylemediyse. İnanmayi tercih edin bence devam ederse mutlaka acik verir

Profildeki ben değilim yalnız benim saçımin şu anki halini ekliyeyim ama, fotoğrafta daha siyah çıkıyor aslında sarı ama biraz turunculasmis saçlarım
Ben sizin az once eklediğiniz 2 fotoğraf arasında değerlendirme yaptım şimdiki fotoda daha açık renk saçınız siz bir telefon hattına bakın

Valla tek yaşarken bile evimde çamaşırımda iş arkadaşlarımın vs saçını gördüğüm oluyordu eve gelmedikleri halde. Uçuyor yapışıyor eve getirdiğiniz bir eşyada kalıyor vs. Saçın ucuna bakın kökü var mı yoksa iki ucu da küt kesilmiş saç mı. Ordan isizn kesilmiş saçlardan mı anlarsınız. Çok çok şüphe duyuyorsanız da eve gizli kamera koyun priz şeklinde falan gidin uzaklara.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…