İçimdeki şüphe yiyor beni...

destina82

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2008
142
1
kızlar buraya babamla ilgili yazacağım aklıma gelmezdi.ben ailemden uzakta evli çocuklu bir bayanım.bayramda yanlarına gittim ailemin.bir akşam bir akrabamıza gidecektim babam gelmek istemedi zaten çok takılmaz bize üstelemedik.neyse biz gittik 2 saat sonra evde bebeğimin bir eşyasını unuttuğumuzu farkettik ve eşimle geldik.anahtar yok tabi yanımızda.eve geldik kapı duvar.babamı aradım evin çok yakınında bir kahvede olduğunu söyledi.gelip anahtarı alalım baba dediğimde tedirgin oldu birsüre konuşmadı baba oradamısın die sordum hatta.yok yok arabadayım geliyorum dedi.neyse biz 15 dk bekledik ailem ufak birşehirde yani diğer ucunda olsa şehrin anca yani.ayrıca tlfda hi.birses gelmiyordu dışarıda değildi yani.bide biz dışarıda beklerken ne görelim taksiyle gelmiş bizim araba yok.ufak şehirlerde taksi çok pahalıdır bizimki de kolay kolay gelmez.hele bir de onu taksiden indiğini gördüğümü farkedince okadar bozulduki.bi değişik geldi hani süt dökmüş kedi varya aynen öle.gençliğimden beri hep şüphelendim ama somut birşey yok elimde babam bu arada 68 yaşında
uzaktayım elden ne gelir diorum ya varsa ters bir durum anacığım ne yapar.içim içimi kemiriyor kızlar yaabenneyaptımki

Ben olsam hiç şüphelenmezdim galiba..
Ne bileyim babacıma öyle şeyler konduramam bile ben..
Belki kendi işi vardı bir arkadaşı ile,siz eve dönünce anahtar için acele etmiştir o yüzden taksiyle gelmiştir..
Aklınıza öyle şeyler getirmeyin nolur..:teselli:

Anneniz ne diyor?

Söylemeden bir yerlere gidip geldiği oluyormuymuş?

Belki o an siz çocuk için arayınca çabuk gideyim diye taksiye binmiştir....

İnşallah şüphelerinizde yanılıyorsunuzdur ne deyim....

orada içimi bulandıran yalan söylemesi.neden eve yakın olduğunu söylüyor bilmiyorum anneme söylemedim bu durumu söyleyemedim

orada içimi bulandıran yalan söylemesi.neden eve yakın olduğunu söylüyor bilmiyorum anneme söylemedim bu durumu söyleyemedim

Size anlatamayacağı bir işi vardır..
Mesela para meselelerini erkekler herkesle konuşmayı sevmez..

yok canımm daha neler...öyle şeyler yapan biri olsaydı çoktaaaannn patlak verirdi merak etme.o düşünce geçmişten sizin içinize yer etmişse şimdi her hareketinden birşey çıkarıyor olabilirsiniz.ben öyle oldugunu sanmıyorum.içinizi rahat tutun.

Canım ufak bi yerde 68 yaşındaki adamın çapkınlık yapması çok zor bence..mutlaka duyulurdu..bi laf bi dedikodu olurdu şimdiye kadar..kahveden pat diye kalkamamıştır belki oyun filan oynuyosa yada muhabbet koyuysa..takma kafana güzelim..rahat ol bence..annene de söyleyip içine kurt düşürme bu yaştan sonra..

68 yaşında bir adam bu yaştan sonra gözü başka yere bamaz.. canım bu yaşlarda ailelerine ve çocuklarına daha düşkün olurlar. ölüm korkusu basar.

bence kötü şeyler düşünmeyin. belki kahede oyun oynuyordu ve bir el bitmeden kalkamamış da olabilir. sonra geç kalıcam telaşıyla taksi ile gelmiştir.

babam olsa guvenmem. baban bal gibi birsyeler gizliyor. yok para meselesi yok gec kaldim vs vs kendimizi kandirmaktan baska bir sey olmaz. kusura bakma.

dediginiz gibi olsa sut dokmus kedi gibi niye olsun ki. sormadin mi baba nerdeydin neden geciktin taksiyle neden geldin diye?

Eve yakın oldugunu nedenmı soyluyooCADIARZU Belki kızım uzaktayım dese sizde tamam babacım madem uzaktasın kalsın dememenız ıcındır:bbo:

68 yaşında bir erkeğin çapkın olacağını sanmıyorum.çoluğa çoçuğa torun torbaya karışmış..
aklınızdan silin atın başka bir işi vardır belkı özel para mevzusu falan..

laale ye katılıyorum.
bende bir tanecik babacığıma böyle birşeyi konduramazdım.düşüncesi bile kötü bana göre.
tesadüfler üstüste gelmiş olabilir, yanılan sen olmuş olabilirsin
.

keşke üsteleyip sorsaydın nerde olduğunu
şimdi için içini kemirmez di
bana görede öyle bişey yoktur
belki acıklayamayacağı baska sey vardır :uhm:

çok sağolun kızlar.neden sormadım yanımda eşim vardı babam biraz serttir kızmasından korktum ama sonra bende pişman oldum sormadığıma

bende hemen niye aklınıza annenizi aldattığı geldi diye sordum kendi kendime.gençlik yıllarından kalma bir endişe sanırım bu.ama artık yaşı 68 olmuş.bende çok konduramadım.ama yazdığım gibi geçmişte başlayıp hala devam eden birşeylerde olabilir.ancak annenize asla anlatmayın.bir kadın olarak mutlaka hissetmiştir yada anlamamıştır.çok kurcalanması hayır getirecek bir durum olmayabilir.babanızın vicdanına kalmış artık

ben kötü bişey olduğunu şüphelenicek bişeyin hele hiç olmadığını düşünüyorum
ki zaten 68 yaşındaymış
bu yaştan sonra hayatın tadını çıkaracağını gidip başka bi kadının kahrını çekeceğini sanmam

Bende 68 yaşında ki bir amcanın diyim kalkıpta hovardalık yapacağını sanmıyorum...
Hele hele bayramda,kızı bile başka şehirden gelmişken yapacağını hiç sanmıyorum...
Neticede küçük yerde de yaşıyormuşsunuz. Yaptıysada 40 lı yaşlarda yapmıştır belki ama bu yaş durulma yaşı gibi. Gende hiç bir duyduğuma şaşırmıyorum artık...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…