içimdeki sessizliğin

E

EU1

Ziyaretçi
içimdeki sessizliğin nedenini bilmiyorum. kendimi o kadar yanlız ve o kadar çağresiz hissediyorum ki. sanki her saniye dibe vuruyorum. artık ne kendimi kontrol edebiliyorum nede güçlü olabiliyorum.
keşke diyorum keşke eskisi gibi olabilsen. keşke içimdeki çocuğu öldürmelerine izin vermeseydim şu kahpe dünyanın. belki eskisi gibi mutlu olamazsanda en azından huzurlu olabilrdim o zaman. ama şimdi gel gör ki kendi dünyamda ölümü bekleyen bir hasta gibi zamanın geçmesini bekliyorum. bir idam mahkumundan tek farkım o ölüm zamanını ve nasıl öleceğini bilmesi benim ise bunu dahi bilmemem.
şu zavallı hayattan hep birşey bekledim ama herkese olduğu gibi banada cömert davranmadı, hep aldı elimden herşeyi. gençliğimi,hayallerimi,umutlarımı,sevincimi herşeyimi.şimdi boş gözlerle bakıyorum etrafıma belki birgün eskisi gibi yeniden........

içindeki sessizliği paylaşırsan rahatlarsın kime söylersen söyle ...hepsi bilmeliler ...
içinde yaşatırsan sana zarar veririr
"şu zavallı hayattan hep birşey bekledim ama herkese olduğu gibi banada cömert davranmadı"...Hayatın günahı yok...Biz izin verirsek hayar çekilmez olur...sevgilerimle

yeşilim çok teşekkür ederim bana cevap yazdığın için bemi çok mutlu ettin..
bende içimdeki sessizliği sizlerle paylaşıyorum

seni çok iyi anlıyorum zaman zaman aynı şeyleri hissediyorum belki bu sesizlik geçmişinle ilgili buyüzden geçmişi bırak ileriye bakmalısın zor ama yapmalısın insan hayata bir kere geliyor....

merhaba.zaman zaman aynı duyguları bir çok insan yaşıyor canım.önemli olan bunun üstesinden nasıl gelbileceğimizi bilmek.kendimizi en iyi anlıyan ve bilen yine kendimiz.otur ve düşün ben nelerden mutlu oluyorum veya olurdum.sıkıntılarını paylaş paylaş ki aynı sorunları yaşayanlar nasıl aşmışlar.sadece bir hayatımız var ve bütün yapmak istediklerimizi yapmak için bir şansımız.her güne güzel hikayeler yazman dileğiyle

bazen insan nefessiz kalıyor sanki oksijen gitmiyor beynine her şey üstüne geliyor boşlukta hissediyor kendini seni çok iyi anlıyorum caım ama napalım hayat bu ona bazen karşı koyamıyoruz ....ben artık paylaşıyorum içimdekileri beni anlıyan olsada olmasada yaz arkadaşım dök içini rahatla

X