içimdeki meleğim sıkı tutun annene

blueangel42

Yeniden aynı heyecan aynı mutluluk
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2008
506
96
bu hafta tatile gidecektik ve ben çok ihtimal vermesemde tedbir amaçlı kan tahlili yaptırdım reglime 6 gün kala.hcg 7,26 çıkınca acaba mı ki dedim ve iki gün sonrayı bekledim.ardından 85,90 ve 253,46 yı gördüm.değeri her gördüğümde hıçkıra hıçkıra ağladım.hazırlıksızdım ama istiyordum.istiyordum ama bu kadar çabuk beklemiyordum.annesini üzmeden geldi çok şükür meleğim.şu an günler geçmek bilmiyor.hamileliğimi erken öğrendiğim için kesenin gözükmesini sabırla beklemek zorundayım.ne zaman gitsem uygun olur sizce arkadaşlar.Allah isteyen herkese nasip etsin bu duyguyu inşallah

canım hayırlı olsun meleğin,bence 1 hafta bekle öyle git değer 1000deyken görünüyomuş burdan duyudğum kadarıyla..

opuyorumnanaktangözün aydin olsun canim benimopuyorumnanaktan
:Saruboceq:rabbim melegini saglikla sihatle kucagina almayi nasip etsin insallah:Saruboceq:
:nazar::nazar::nazar:
:Saruboceq:güzel bir hamilelik kolay dogum diliyorum canim benim:Saruboceq:
:Saruboceq:darisi anne olmak isteyenlerin basina insallah:Saruboceq:

kaydirigubbakcemile5bende cok erken ögrenmisdim kizim 2haftalkik vardi yoktu ve 3tane hamilelik testi yapmisdim soktankaydirigubbakcemile5
doktorumu aradim ertesi gün kiz bana eger 3üde pozitif ciktiysa ozaman hamilesindir demisdi
ve 3hafta sonraya termin vermisdi
gittigimde 5haftalikti kesesinide kücücük nokta halinde kendisinide görmüsdükkaydirigubbakcemile5
hatta doktoruma sormusdum cok erken ögrendim kizimi diye binde birde olsa öyle ihtimaller cikiyomus

ne güzelll, çok sevindm, hayallere daldırdın beni...

sağlıklı bir gebelik ve doğum diliyorum

opuyorumnanaktangözün aydin olsun canim benimopuyorumnanaktan
:Saruboceq:rabbim melegini saglikla sihatle kucagina almayi nasip etsin insallah:Saruboceq:
:nazar::nazar::nazar:
:Saruboceq:güzel bir hamilelik kolay dogum diliyorum canim benim:Saruboceq:
:Saruboceq:darisi anne olmak isteyenlerin basina insallah:Saruboceq:

kaydirigubbakcemile5bende cok erken ögrenmisdim kizim 2haftalkik vardi yoktu ve 3tane hamilelik testi yapmisdim soktankaydirigubbakcemile5
doktorumu aradim ertesi gün kiz bana eger 3üde pozitif ciktiysa ozaman hamilesindir demisdi
ve 3hafta sonraya termin vermisdi
gittigimde 5haftalikti kesesinide kücücük nokta halinde kendisinide görmüsdükkaydirigubbakcemile5
hatta doktoruma sormusdum cok erken ögrendim kizimi diye binde birde olsa öyle ihtimaller cikiyomus

tanışmamıza güzel birşey vesile oldu.tatlı kızını ve güleç annasini hep takip ediyodum zaten.çok teşekkürler arkadaşım dualarını eksin etme herşey yolunda gitsin.şu an normal hayatımı devam ettirebiliyorum.ne bulantı,ne başka bişi çok şükür iyiyim.hatta bazen acaba yokmu diye kuşkuya düşüyor ve korkuyorum.reglime altı gün kala 7,26;3 gün kala 85,90;1 gün kalada 253,46 çıktı sence bu sonuçlar iyimi?doktora ayın sonunda anca gidicem.kese gözüksün diye beklemem gerekiyormuş.ama bi görsen artık uyku uyuyamıyorum.gece kalkıp kalkıp yatmaktan yoruldum.kızını ve seni öpüyorum kçibakopuyorumnanaktan

X