Içimde oluşan sıkıntı ve daralma ?

Cilvelikedicik

pisi pisi🐱
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2020
936
1.402
Günaydınlar... Günümüzün, haftamızın güzel geçmesi dileğimle
Kızlar bunu sormam yasak mı bilemiyorum ama yardımcı olacak birileri vardır diye düşünüyorum...

2 , 3 Haftadır düzenli olarak zikir cekiyorum bir duamın kabulü için . Çekmediğim 2 veya 3 gün olmuştur bu süre zarfında . Dün üzerimde bir ağırlık çekme isteğim hiç yoktu elimde telefon bakıyorum dolaşıyorum telefonda herşeyi yapıyorum ama kendi isteğimle elime alıpta çekmek nasip olmadi içimden istek gelmedi bir türlü
Bugünde aynı şekilde kendimi zorladım ama sonunda tesbihimi çektim bitirdim . Zikirleri çekerken üstüme bir ağırlık çöktü içim daralmaya başladı . Sağ tarafımda ufak ağrılar bile hissetmeye başladım acaba dedim psikolojik mı hissediyorum sıkıldım kendimi zorladım diye falan dedim alakası yok . Ne zaman tesbih çekmeyi bıraktım bitirdim o zaman normale döndüm . Garip geldi . Bu arada çektiğim zikirleri sordum buradan bir arkadaşımıza sorun olmayacağını falan söyledi hani bir konu açılmıştı zikir çekmek sakıncalı mı gibisinden tam hatırlamıyorum .

Internettende baktim biraz sizlerden cevap bekliyorum . Böyle bir durum yaşayan var mı nedeni nedir ?

Hangi zikiri çektiniz? Ve ne kdr çektin canım

Hangi zikiri çektiniz? Ve ne kdr çektin canım

Düzenli hergun şunları cekiyorum hiç sıkıntı olmamıştı. Notlarımdan kopyalıyorum kusura bakmayın ya zül celal 300 400 anca yapıyorum bir onu eksik cekiyorum

360 defa “Yâ Selam Celle Celalühü

Her gün 1100 defa “YÂ ZÜL CELALİ VEL İKRÂM
489 ya fettah
196 ya vacid
Allahü hüve melikü semiün gadirun kerimün halimün Alimün latifün muinün sadıgun” 11 veya 111

Dilek duası edileceği zaman kişi öncelikle kelimeyi tevhid (La İlahe İllallah Muhammedün Resulullah) okur. Ardından Peygamber efendimize salavat (Allahümme salli ala seyyidina Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed) getirilir.
“Ya Melik ya vehhab ya Basit Ya Azim Ya Bâtın Ya Nafi Ya Mücib.” 21 defa oku
“Ey Allah’ım bizi çeşitli rızıklarla rızıklandıran sensin. Bize nefesimizi bahşeden ve hüküm günü hakkımızda hüküm veren de hiç şüphesiz ki sensin. Senin rızan için yaşıyor ve senin rızan için ibadet ediyoruz. Kuluna senden daha yakın bir varlık yoktur. Sen azim olansın, sen kadir olansın.
……………………………………………………………………………konusunda sana el açmış bu kulunu geri çevirme ya Rabbim. Bu aciz kulunun duasını kabul et ya Rabbim. Sen şüphesiz ki dualara icabet edensin. Dua etmek bizden, takdir etmek ise senin şanındandır Allah’ım. Duamı kabul eyle ve benimle beraber bütün İslam aleminden rahmetini esirgeme, ya Rabbim

Ben danışmıştım bir arkadaşa bir sorun olmadığını belirtmişti. Acaba seytnin vesvesesi gibi birşey mi diye düşündüm
Baktım ama esmaları karıstırınca ağırlık asabiyet stres halsizlik gıbı yan etkiler yapıyor.
Sayı olarak cok çekmiyorsunuz evet ama esmaların kombineleri birbirine uygun olmadığı taktirde dedıgım gıbı yan etkılerı olur. Tecrube ile sabıt
Mesela zül celali vel ikram cok guzel esmadır fakat okunması zor kendımde denediğim kadarıyla bana ağır geldi. Helekı baska esmalarda okuyorsunz karıstırınca ağırlık yapmıstır.

Attıgın dilek dualarıda esmalardan olusuyor günlük bu kadar okuyorsanız kesınlıkle ağırlık yapmıstır evet.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…