Icim cok sıkıntılı hanimlar dua edermisinz bnm icin

Buurcuumm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2019
396
445
31
Selamun aleykum hanimlar. 8 gün önce ilk asilamami oldum haftaya herşey belli olacak ama çok korkuyorum.yikama sonrası sperm sayımız 400 bine düştü.hemşireler konuşurken tüh biraz düşükmüş dediler duydum bende çok üzüldüm.herşey rabbimin elinde ama kimseyle konuşamıyorum icimdekileri evde ağlıyorum ama dışarda hep mutlu gibi görüşüyorum.nolursunuz bana dua edermisinz? Belki sizin duaniz kabul olur da bende anne olabilirim.

Allah gönlünün muradini versin canim.Dua et bol bol

Kötü düşünme, senin bu süreçte moralini çok yüksek tutman gerekiyor. Bende hem pko vardı hem yumurta tembelliği vardı ve ilk denemede oldu çok şükür. Bol bol dua et.

İnşaallah siz de mutlu olursunuz en kısa zamanda güzel haberler alarak

Canım benim.. Rabbim verirse neden olmasın ki asla hamile kalamazsın dedikleri birsürü insan var.. Bilmiyorum sayısı çok mu düşük normali kaç ama aşılama olduğuna göre yeterli demek ki.. Canını sıkma olumlu düşün.. İnşallah Rabbim sana güzel haberler almayı nasip etsin, sağlıklı hayırlı bir evlat nasip etsin

Rabbim seni öyle bir sevindirsin ki sen tüm bu olumsuzlukları hemencik unut doya doya mutlu ol inşallah.. yalnız değilsin benimde bebeğim olmadı 1 yıldır korunmadik catlatma iğnesinin 6. Günündeyim hep dua ediyorum Allahım hem bana hemde isteyen herkese hayırlı sağlıklı evlatlar nasip et en kısa zamanda diye..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…