Selülit iç bacak sarkması ve selülit aldığım tedavi

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

rosaland

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2009
301
11
merhaba arkadaşlar
ben 55 kiloda 170 boyundayım.Hamilelik te 20 kilo aldım kilolar kendiliğinden gitti .Ardından sarkmış iç bacak selülitli bacaklar ve garip bir yağ kütlesi kaldı bacaklarımda.
2 ay fitness yaptım bacaklarım zayıfladı azda olsa eskisine göre sıkılaştı ama o yağ kitlesi duruyor.
estetik doktoru dediki istediğin kadar spor yap yanakların çöker bu yağlar gitmez liposuction yapılacak
doktoru olan güzellik merkezine gittim güvenilen iyi bir yer estetiklik işin yok 15 seans radyofrekans ve lenf drenaj ile birlikte 4 seans mezoterapi ile yanında spor ile %100 çözülür dedi.

şu anda 3 seans radyo frekans ve lenf drenaj 1 seans kavitasyon 2 seans mezoterapi yapıldı o yag dokuları hala duruyor yağ bezesi değil yumuşak bir yağ dokusu doktora bunlardan kurtulamıcakmıyım mezoterapi iğnelerini direk bu yağ dokusuna yapsak dedim bacağımı yukarı çekti bunun sarkma olduğunu yukarı çekince gözükmediğini söyledi ama orada doku var fotoğrafımı eklicem yorum istiyorum sizlerden

tatlım ne kadara yapcaksın sorabilir miyim bende ne kadar spor yapsam selülit kalıyor bende..

2500 tl fiyat verdiler 10 seans radyofrekans soğuk kavitasyon ve lenf drenaj sırayla giriliyor bunlara ve ayrıca 4 seans mezoterapi geçmezse birkaç seans hediye edeceklerini söylediler ama yanında spor yapmaz isem ve işlem tamamlandığında spora devam etmezsem birkaç ay sonra eskinin aynısı olursun dediler zayıf olduğum için diyet vermediler

ama beni çalışan bayan arkadaş kavitasyona sokmuyor mezoterapi yeter diyor bende illaki istedim daha çok sarkar o zaman dedi ama içiniz rahat etsin diye yapıcam dedi ama bu seferde radyo frekansı yapmadı ikisi bir olmaz diye içime hiç sinmiyor oranın sahibiyle konuştum size güveniyorum sonuç istiyorum naptığınız çok önemli değil dedim aklım çok karışık en kısa zamanda fotoğrafta ekleyeceğim yorumlarınız için

resimlerimi yükledim yorumlarınızı bekliyorum 4 seans radyofrekans ve lenf drenaj uygulandı ve 2 seans mezoterapi uygulandı su an gözlemlediğim hiçbir fark yok 1 seansta kavitasyon uygulandı spor yapıyorum haftada üç kez yürüyüş squat ve lunge ayrıca iç bacak çalışıyorum

merhaba ben buraya eklediğim resimleri kaldırmak istiyorum ne yapabilirim bilen varsa yardım edebilir mi acaba

merhaba ayni sorun bende de var sonucunu yazarsaniz sevinirim cunku bana da onerilen ayni paket .bosuna para vermek istemiyorum.

X