Selülit İç bacagımda dalgalanmalar var nedir onlar:(((

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

gul77

Guru
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2008
555
28
benım zaten arka kısımda selulıt sorunum var ama bacagımın ıc kısmında boyle dalga dalga oluyor coook cırkın duruyo gercekten:KK5:sarkma mı yoksa selulıt mı anlayamadım:KK14:sızce nedır ve nasıl gecer kızlar lutfennn:KK5:yaklasık 15 gundur dıyet yapıyorum bol su ıcıyorum 1saat bısıklet cevırıyorum ama hala cok ıgrenc duruyolar...en azından ne oldugunu bılsem ona gore yapıcam selulıtse agırlıklı masaj ve spor yaparım ama sadece sarkma varsa toparlamam lazım yanı en azında bosuna can yakıcı masajla ugrasmam:KK5:

Sarkma canım sarkma onlar bı ara kılo aldıgımda bendede olmustu sımdı bacaklarım tas tas cok sıkı spor ve dıyet yapman lazım kolayı bırak

Sarkma canım sarkma onlar bı ara kılo aldıgımda bendede olmustu sımdı bacaklarım tas tas cok sıkı spor ve dıyet yapman lazım kolayı bırak

bazen sarkma gıbı gelıyo ama selulıt e de cok benzıyo yaa:2:pekı ne gıbı spor yaptın??ve ne kadar zamanda sonuc almaya basladın

kızlar bu kadar belırıgın degıl bıraz buna benzıyo galıba Uyluk Germe
vay be.bende bacaklarımın üst kısmını yukarı çekince bakıyorum ne selülit ne bişe harika görünüyor demek ameliyatıda oluyormuş.acaba pahalı mı belki 10 yıl sonra lazım olur. bende de bu kadar değil çok şükür ama var ne yazık ki :KK43:

Son düzenleme:
vay be.bende bacaklarımın üst kısmını yukarı çekince bakıyorum ne selülit ne bişe harika görünüyor demek ameliyatıda oluyormuş.acaba pahalı mı belki 10 yıl sonra lazım olur. bende de bu kadar değil çok şükür ama var ne yazık ki :KK43:
aynen bende oyle yapıyorum bazen gerıyorum bacagımı super oluyo boyle bırseylerle tutturasım bıle gelıyo yanı:KK53:bence cok da ucuz degıldır yanı:26:kı zaten su an oyle hemen amelıyat ıstemem ama en azından sporla o goruntuyu hafıfletmeyı cook ısterım:KK5:

aynen bende oyle yapıyorum bazen gerıyorum bacagımı super oluyo boyle bırseylerle tutturasım bıle gelıyo yanı:KK53:bence cok da ucuz degıldır yanı:26:kı zaten su an oyle hemen amelıyat ıstemem ama en azından sporla o goruntuyu hafıfletmeyı cook ısterım:KK5:

ben kaldırıyorum sonra eşime diyom bak nasılda güzel oldu :) gülüyo bana ama baya fark ediyor yukarı çekmek.yer çekimi düşük olsa yaşlanmamızda geçikecek ama hızla gidiyor vucut.
çok kısı spor gerek ama ve süreklilik lazım :KK43:

ben kaldırıyorum sonra eşime diyom bak nasılda güzel oldu :) gülüyo bana ama baya fark ediyor yukarı çekmek.yer çekimi düşük olsa yaşlanmamızda geçikecek ama hızla gidiyor vucut.
çok kısı spor gerek ama ve süreklilik lazım :KK43:

evet canım aynen ben 1ay yapıyorum sporumu dıyetımı sonra nerdeee bı bakmısım benım dıyet ucmus gıtmıs:KK53:sonra da selulıt de selulıt dıye agla:KK5:

X