İbrahim Tatlıses Bu Sefer İleri Gitti

Ogün netten gördüm olayi..
Hos evde acipta bakmam o programa cünkü Ibo bakilacak,izlenecek programlar yapmiyor.

Gercek hayatta bizlerde iyilik görmüsüzdür birilerinden,
Bizde iyilik yapmisizdir birilerine,
Ama yok kafan atinca vur yüzüne,bu nasil bir mantikdir ya,
Konu nezaman oraya geldi,kadin sarkimi kestin ona bozuldum diyor,bu hala sen beni aramadinmi?ben seni bilmem nelerin elinden kurtarmadimmi?
Hadi ki yaptin ettin daha ne söylüyorsun be Odun!

Ayy cok kizarim ben öle birsey yapipta söyleyenlere,
Insan nekadar parali olursa olsun,nekadar cevresi,de olursa olsun,
Odun yine odundur,adam aglar surda dogdum,böyle oldum bilmem ne diye,eee iki kelime ingilizce ezberlemesini biliyorsun,birazda insanligini gelistir....

Son düzenleme:
turkiye de sarkicilar ya uyusturucu bagimlisi ya topuk vurduran veya cezaevine girip cikmis...bu insanlar depresif oldugu icin cok duygulu seyler cikiyo boyle cok arabesk seyler o yuzden kanına giriliyor milletin damar sarkilarla

Hiç şaşırmadım.Beklenebilir.Ne de olsa kalite meselesi.Hiç sevmem kendisini.ne olursa olsun karşınızdaki bir bayan.

bu adama neden bu kadar reyting yaptırıyorlar anlamıyorum bi işe yaramayan son 4 5 kasetinde de çıkış yapan şarklılarının hepsini yıldızdan aldı yemek yediği kaba tükürmek deniyor işte buna

ibrahim tatlısesi hiç sevmiyorum
bazen ne konuşacağını ne yapacağını bilmiyor adam
çok saygısızca hareket ediyor,sanırım parasından dolayı etrafındakile rçok yalakalık yapmış
ben programını başından sonuna kadar izlemedim,zaten sevmediğim içinde izlemiyorum,sadece olay görüntüleri gördüm ve çok üzüldüm
bir sanatçının şarkısını kesmek hem sanatçıya hemde izleyicilere büyük saygısızlık
ayrıca seni dövdüler,ben kurtardım falan demek de ne demek,,,ne alaka yani...durup dururken niye bunu söylüyor..belli bişi olmuş aralarında ve intikam alıyor kendinceee
acıyyorum kendisine
o kadar parası var ama gerçekte de bir seven yok diye düşünüyorum..herkes terkediyor kendisini

bu adamın bu kadar rezilliği Pespayeliği ortaya çıktığı halde defalarca bir sürü konudan gözaltına alındığı halde hala bu piyasada varolması acaba arkasında kimler var sorusunu getiriyor aklıma..

ibrahim tatlıses kasedi kendinden fazla satanları,sesi kendinden güzel olanları çekemiyor arkadaşlar..zannediyorki halk hep onun arkasında duracak ama yanılıyor..insanı en üste çıkaran halk öyle gün gelirki yerin dibine sokar insanı..reyting kaygısıda var tabi...

ayrıca yıldız tilbenın programa çıkma karşılığında para istemesi kadar doğal birşey olamaz bence..senin programın izlenecekse yıldız sayesinde izlenecek para kazanacaksın, reklam alacaksın cebinden beş kuruş çıkmayacak..az bile istemiş..

aynen katılıyorum canım

her şeyden önce yaptığı çok ayıp gerçekten
herkese örnek olması gereken insanların yaptıklarına bakın
ikisinin arasında ne olmuşsa olmuş aralarında geçen tartışma bizi hiç ilgilendirmez ama canlı yayında böyle bir şey yapması hiç yakışmadı kendisine

ibrahim tatlıses midemi bulandırıyor yıldız tilbeye çok büyük haksızlık yaptı. yapılan iyilk nolursa olsun söylenmez bide utanmadan abisiyim ben diyor ıykk

ibo'nun suyu kaynamıştı zaten artık ekranda yaptığı programıda kaldırmışlar,izlenmiyodu zaten eskisigibi
kimseye şarkı söyletmiyodu zaten geçen hafta bülent ersoyada yapsaydı ya aynısını göreyimmmm.
yaptığı çok ayıptı bir bayan sonuçta ya kim olursa olsun:sm_confused:

İbrahim Tatlıses'i ne dinlerim ne de değer veririm
arabesk okuyup türkücü diye anılmasında sinir olurum
sonunda bu adamın gerçek yüzünü gördüler
nasıl oluyorda,bu adam hala bu camiada tutunuyor anlamış değilim rezalet..

ATV yönetimi programı bitirmiş, Tatlıses; ben bitirdim demişkaydirigubbakcemile3
Nasrettin Hoca da ağaçtan düşmüş ben zaten inecektim demiş

ben ne yıldız tilbeyi nede ibrahim tatlısesi albirini vur ötekine yıldız tilbe nasıl yaşar napar bilmiyorum ama okuduklarıma göre kilotlu çorapla jilet istemiş nedemek ya jilet ne kadar ayıp insanın jiletle çorap alacak kadardamı parası olmaz çok ayıp etmiş ibrahim tatlısese gelince kimseye ahlak dersi vermeye kalkmasın sanatı ayrı o konuda konuşsun ama özel hayatı doğru dürüst olur konuşur aman biz niye yoruyoruzki boşuna kendimizi al birini vur ötekine

Kalite yok, ahlak yok, seviye yok!
Sesi güzel bir mafya babasından başka bir şey değil, İbrahim Tatlıses.ne ahlaki gelişimini tamamlayabilmiş ne de gerçekten sanatçı olabilmeyi başarabilmiş. Herkes sanatçı olamaz!

ya ben bu adama hem sinir oluyorum hem uyuz oluyorum hemde asiri derecede nefret ediyorum ya kendisini birsey saniyor, herkesi herseyi kücümsüyor kendisi herseyden üstün

sov icin her b...... (affedersiniz) aglyior yapmaciktan
adam resmen pkk ve hic kimse birsey yapamiyor ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…