Makyaj Ürünleri I.D

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

hello_kitty

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2010
80
2
Kızlar bu markayı kullandınız mı hiç ? Kullandıysanız nasıl ? Ben tester ' ını elimde denedim sadece güzel baya sanırım ve baya pahalı bir ürünmüş. Tester ' ını denerken kutunun içinde bir de likiti vardı önce onu sürdü müşteri temsilcisi bayan elime sonrada fondoteni. Bilgisi olan ve kullanan varsa, yazarsa çok sevinirim.

I.D allık ve pudrasını kullanıyorum canım.Mineral ürünler bu yüzden biraz pahalı ama güvenilir bi marka gayet memnunum.

fiyatları el yakar..yetkili eczanelerde satılır..oldukça başarılı bir markadır.dermatologların önerdiği bir markadır.mineralli ürünlerdir...keseniz müsaitse gönül rahatlığı ile alabilirsiniz

İki gün önce ABD den aldım. Kullandım, güzelmiş. Burda fiyatı ne kadar bilmiyorum ama çokta pahalı gelmedi.

I.D yazınca baslıkta bu ne dedim :)))
Megerse ID Bare Escentualsmış :))

Ben allıgını,farını,pudrasını,rujunu ve kapatıcısını kullanıyorum.Cok guzel hepsi de.Dogru fırca ile mucizeler yaratıyor.

Doğru diyosun ağız alışkanlığı hep ID dediğim için öylede yazdım düzelteyim dedim olmuyo sanırım Fondoteni çok güzel ben de aldım.

fondotenini kullandım light rengini hafif kapatıcılık fena değil rujunu aldım kalıcı değil ama yapısı kremsi güzel ağır durmuyor bir de bicini beach kodlu çok amaçlı bir şeydi aldığım aydınlatıcı gibi bir şey zaman zamna kullanıyorum işte. genel olarak memnunum

Evet I.D satan bir yer görürseniz dikkat edin.Ürünler bayat olabilir.Uzun süredir Türkiye'ye gelmiyormuş.Arkadaşımın dermatoluğu söyledi satın almayın diye.

ee nereeden alacağız aman türkiyede zaten iyi makyaj ve cilt bakım ürünü almak bulmak çok zor

cok guzel urunleri var bare minerals'in amerikada cok kullanio butun kizlar :) bende kullaniorum cokta memnunum hemde dogal

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…