Makyaj Ürünleri i.d Bare Minerals

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

lifeisgood

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2007
308
7
arkadaşlar benim biraz yağlı ve sorunlu bir cildim var geçen gün eczanede i.d. bare minerals markasını çok övdü satıcı kadın. Tamamen doğalmış ve hatta yıkamadan da yatabilirmişiz. O kadar doğalmış yani
Ben pudra ve allık baktım, şeftali rengi allığı çok hoşuma gitti ama almadım iyice araştırmadan.
bu markayı kullanan varsa nasıl? Yorumlarınızı bekliyorum.

cnm bende allıgını kulanıyorum cok gusel ve kalıcı gercekten

bn kullsnıorum cnm ,kesin al ,kullanımını iyce ögren ama fırçasını falan da alman lazım ,bu arada id kullanımı toz oldugu için zor jane iradelle daha kolay veo da organik,cildinin yağ dengesini sağlar ikisi de memnun kalırsın

ben allığını ve dudak dolgunlaştırıcı parlatıcısını kulanıyorum çok memnunum param olduğunda fondöteninide alcam inş....

cnm ben allagımı 55 ytle ye almıstım kapatıcılarıda 69 falan olması lasım

Ben yaklaşık 3 aydır kullanıyorum. Daha önce internetten siparişle çalışıyordu o yüzden deneyememiştim. Artık dükkanlarda satılıyor ve kavuşabildim ürüne.

Ben hemen görüşlerimi maddeler halinde dizeyim :)

1. Çok bereketli bir ürün. Küçük bir kutusu var ve yetmeyecek sanıyorsunuz ama inanamayacağınız kadar bereketli. Satan kadın en az 6 ay gider demişti şaka yapıyor sandım. 3 ay oldu daha çeyreğine gelmedim(maşallah). Ki çalıştığım için her gün işe giden biri olarak her gün kullanıyorum.

2. Bence bi parça pahalı ama değer çünkü gerçekten bir zararını görmüyorsunuz.

3. Gözenekleriniz varsa sürdüğünüzden bir süre sonra (4-5 saat sonra) gün içindeki koşuşturmacayla biraz açılıyor. Hatta sıcak bir günse biraz fazla açılıyor o gözenekler.. Onun içinde bir ürünleri varmış Parlamaması için ama fondoteni aldığım dönem fırça + fondoten çok para olunca o ürüne sıra gelmedi. Siz alabiliyorsanız o ürünle birlikte alın :)

arkadaşlar ankarada nerde bulabirim bu i.d yi yardımcı olursanız çok sevinirim ama internetten değil ankarada nerelerde satılıyo

ankarada mithatpaşa caddesinde var kızılaydaki eczanelere bakabilirsiniz

bende transparan pudrası mıneral veili sonra fondoteni allıgı göz farı bir renk birde gözaltı kapatıcısı var cok memnunum uzun süredir kullanıyorm ama hiç uyumadım yinede ama cidden dogal canım alıstıktan sonra eminim baska bişi kullanamazsın ben ceyiz olarakta almayı düsünüyorm kendime canım

Bare minerals veil
Bare minerals all over face color ve
Bare minerals blush bu 3 ürün de tüm yüze uygulanır mı :uhm::uhm:
Çünkü bi tanesi tüm yüze, biri allık biri de makyaj sabitleyici olarak geçiyo kızlar yardımcı olursanız sevinirim fisfisfis :uhm:

ben kullanıyorum çokta memnunum,blush ı ve all over face color u tüm yüzüne uygulayabilirsin,mineral veil i makyajdan sonra uyguluyosun makyajın gün boyu sabit durmasını ve bozulmamsını ağlıyor,tek başına kullanmadım hiç mineral veil i,concealer ları çok güzel onu da tavsiye ederim.

canım çook teşekkür ederim cevabın için yerimseniben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…