Pudra, Fondöten, Kapatıcılar i.d bare minerals fondöten

fk3009

Guru
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2007
307
1
slm kızlar!!! google'da i.d bare minerals diye aratınca bu markanın kendi sitesi çıkıyo..normalde bi tane fondöteni 85 tl gibi bi fiyat ama kendi sitesinde i.d'nin tüm ürünleri 29.90$ gibi bi fiyattan satılıyo.ben anlamadım bu işi...
Satın almak istiyorum ama setin içinde 2 fondöten var ve ne renk olduğu belirtilmemiş..
Bilen duyan msjımı okuyan bi yardımcı oluverin bana nolurrrrr..85 tl vermiim şimdi bi tanecik ürüne

Allah allah herkes nerde?? bi kişi bile cevap vermez miiii

canım merhabalar bu ararlar bende araştırıyorum i d ürünlerini.ama senin bi yanlışın var ben de internet sayfalarına baktım ama öyle bi fiat görmedim.ben gitti gidiyordan hanımeli diye bi satıcının sayfasında gezdim google dan
hanımeli kozmetik diye aratırsan onu görürsünfiat ları ayrıntılı bişekilde vermiş hatta gramajlarıyla birlikte.bende ordan almayı düşünüyorum fırçalarıyla birlikte fiat uygun bence.bi araştır düşüncelerinide yaz sonra banada..ayrıca bende renklerde kararsız kaldım eczaneye gidip numaralarını alıpta sipariş vermeyi düşündüm

bir şey daha öğrendim ebay da fiatları acayip ucuz aklında bulunsun.sakın 85 ty verme .çk güvenilir.ayrıca ürünlerin kalitesi tartışılmaz gerçekten.bayağı bi araştırdım bu mineral makyajı harika bişey.yıkamadan bile yatabiliyosun o kadar zararsız yani.ben bikere yüzümede denemiştim şahane çk doğal ve 1 kaç saat sonra dahada güzel görünüyo ve acayip kalıcı.alırsan yaz yine merak attim şimdi ben:sm_cool:

i.d bare minerals yazıp aratınca kendi sitesi çıkıyo..orda hemen başta yazıyo 29.90$ diye..yanlış bilmiyorum yani.tv'de satış yapılıyo ya öyle bişey.kampanya yapılmış.ama fondötenlerin rengi falan belirtilmemiş.gitti gidiyor'daki ürünleri de satıcıları da biliyorum.hatta ordan satın alıcaktım ama güvenemedim.çakma fln olabilir diye...

arkadaşım mail i ni okuyunca tekrar tarattım ama ben dediğin gibi bişey görmedim.ama gitti gidiyordakilerin çakma olduğunu düşünmüyorum onlar yurtdışından getirip burda sattıkları için bence böyle fiatları zaten fondöteni 55 civarı ebay da 30 a falan geliyo.tercih senin.

arkadaşlar ebay sitesine üye oldum.Sipariş vericem bir türlü onaylanamıyor.Bu siteden birşeyler alan var mı?Nasıl alışveriş yapıyorsunuz?Kargo ücreti ne kadar?Sorun yaşayan var mı?Alışverişe değer mi?Yardım lütfeeen !!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…