Popüler Konu Hz. İbrahim'in Duası Evlat Sahibi Olmak İçin Okuyoruz.

Allah yar yardimcin olsun peki hiç çocuğun var mi

Allahım yüzünüzü güldürsün bekleyişiniz mutlulukla sonlansın inş 100 tane okurum Allah nasip ederse yarın bitirince yazarim

Tamam senin adın yasemindi demi Allah nasip etsin özel olarak teheccude kalkacam sana bol bol dua edicem Allah hazreti zekeriyayi nasil sevindirdi ise seni de öyle sevindirsin
Adım Armağan canım. Amin inşallah Allah tüm isteyenlere anneliği nasip etsin sağol canım Allah razı olsun

Tüm listeye okudum Allah kabul etsin inşallah

Asimisa arkadaşım tüm arkadaşlara okudum rabbim kabul etsin inşallah, bu mübarek günde dualarımız kabul ibadetlerimiz makbul olsun inşallah amiiiiin..... Bu yolda hepimiz yüzünü güldürsün .

Asimisa 50 tane de ben alıyorum, bitirdikce yazarım yine

Tüm listeye okudum Rabbim kabul etsin inşaallah hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşaallah

09.01.2024 TARİHLİ LİSTEMİZ

DUAMIZ:

“RABBİ HEBLİ MİNESSALİHİN”
(SAFFAT SURESİ 100. AYET)

ANLAMI:

“RABBiM BİZE KATINDAN SALİH EVLATLAR NASİP EYLE”

1. V Vavin (HAVVA KIZI ARZU)
2. nursevdi (NURSEVEN)
3. Asimisa (HATİCE KIZI ARMAĞAN)
4. E ebra34 (FERİDE)
5. seymaa-34 (NEBİYE KIZI ŞEYMA)
6. Eckubra (NİMET KIZI ECE)
7. goldBride (ŞEHNAZ KIZI DUYGU)
8. V e n u s (ÖZGE)
9. CYdA (CEYDA)
10. aysen- (ARZU KIZI AYŞEN)
11. H harivefaa (AYNUR KIZI HARİKA)
12. NUR-SAH (AYTEN KIZI NURHAN)
13. O Okyanus esintisi (ŞEYMA)
14. M Minnos28 (ZEKİYE KIZI İLKNUR)
15. YagmurSendeanlarsn (YAĞMUR'UN YAKINI MELEK)
16. MMorsalkimm (ÖZGE)
17. esoss88 (NAGİHAN KIZI ESRA)

Listemizin tamamlanma tarihi: 18.01.2024

LİSTE ŞU AN ALIMLARA KAPALIDIR

Not 1: Liste bitim tarihine kadar okuyup okumadığını bildirmeyenler listeden çıkarılır.

Not 2: (YENİ KATILAN ARKADAŞLAR İÇİN)

Yukarıdaki ayeti belirtilen süre içerisinde her bir arkadaşımız için ismiyle niyet ederek 100 tane okuyoruz.

Okudum dua ettim Rabbil Alemin kabul etsin tez zamanda kucağımıza imanlı evlatlar nasip.etsin burda olan ve olmayan anne olmak isteyen herkese Rabbimiz nasip.etsin amin

Asimisa Tüm listeye okudum Allah kabul etsin hepimize tez vakitte sağlıklı ve hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…