Popüler Konu Hz. İbrahim'in Duası Evlat Sahibi Olmak İçin Okuyoruz.

Asimisa Asimisa tüm listeye okudum Rabbim tez vakit Salih evlatlar nasip etsin Amin.
Deprem nedeniyle okuyamayan arkadaşlar bence listeden çıkmasın biz onlara okumaya devam edelim müsait olduklarında listeye dahil olsunlar. Deprem bölgesinde olan arkadaşlara cümleten geçmiş olsun.

Evimiz barkımız kalmadı dua edin arkadaşlar ben listeye uzun süre katılamam Rabbim ömür verirse
Allah başka dert keder vermesin inşAllah şükür sağ salimsiniz. İhtiyaç olan birşeyler varsa gruplara yazabilirim

30.01.2023 TARİHLİ LİSTEMİZ 🐞

DUAMIZ:

“RABBİ HEBLİ MİNESSALİHİN”
(SAFFAT SURESİ 100. AYET)

ANLAMI:

“RABBiM BİZE KATINDAN SALİH EVLATLAR NASİP EYLE”

1. @kartanem2 (SULTAN) 🐞
2. V Vavin (HAVVA KIZI ARZU)
3. nursevdi nursevdi (KADİR KIZI NURSEVEN) 🐞
4. Asimisa Asimisa (ARMAĞAN) 🐞
5. Hasretim30 Hasretim30 (ESİN)
6. perestu perestu (KEVSER) 🐞
7. @ebra34 (FERİDE) 🐞
8. the last chat bender the last chat bender (BAHAR)
9. @seymaa-34 (NEBİYE KIZI ŞEYMA) 🐞
10. T There is Hope (NESLİ KIZI ŞENNUR)
11. @Mavihali (ELİF)
12. Balanne26 Balanne26 (ZELİHA KIZI EDA)
13. @Nescun (FETHİYE KIZI NESLİHAN)
14. @Mucizevi bekliyorum (FADİME)
15. F filiz nur (İLKNUR)
16. D dntmn (SEHER)
17. @hatsss (RAZİYE)
18. @anneolmakkistiyorumm (YASEMİN)
19. L Lost_princess (NURŞEN)
20. tubiiloji tubiiloji (ARİF KIZI TUĞBA NUR) 🐞
21. safi.naz safi.naz (KERİME) 🐞
22. @Tubiiiiif (TUĞBA) 🐞

Listemizin tamamlanma tarihi: 05.02.2023

LİSTE ŞU AN ALIMLARA KAPALIDIR

Not 1: Liste bitim tarihine kadar okuyup okumadığını bildirmeyenler listeden çıkarılır.
Not 2: (YENİ KATILAN ARKADAŞLAR İÇİN)

Yukarıdaki ayeti belirtilen süre içerisinde her bir arkadaşımız için ismiyle niyet ederek 100’er tane okuyoruz.

RABBİM DUALARIMIZI KABUL EYLESİN İNŞALLAH 🤲
Listeyi tamamladım ama haber veremedim kusura bakmayın hakkınızı helal edin Allah herkesin yardımcısı olsun

Kızlar çok şükür hamileyim 2nci tüp bebek denememle kaldım.Rabbim bekleyen isteyen herkese hamile kalmayı sağlıkla kucağına almayı nasip eder.En kısa zamanda inşallah sizler de güzel haberler alırsınız. Artık çok fazla siteye giremeyeceğim duaya daha katılamayacağım asimina. Herşey için teşekkür ederim Allah razı olsun dualarınız için🥰

Kızlar çok şükür hamileyim 2nci tüp bebek denememle kaldım.Rabbim bekleyen isteyen herkese hamile kalmayı sağlıkla kucağına almayı nasip eder.En kısa zamanda inşallah sizler de güzel haberler alırsınız. Artık çok fazla siteye giremeyeceğim duaya daha katılamayacağım asimina. Herşey için teşekkür ederim Allah razı olsun dualarınız için🥰
Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin gönlüne göre olsun 🙏🏻

Gözünüz aydın, Rabbim sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin 🥰

X