Popüler Konu Hz. İbrahim'in Duası Evlat Sahibi Olmak İçin Okuyoruz.

Asimina. Listeye okudum Rabbim kabul eder inşallah dualarımızı. Yarın nasip olursa transferim var inşallah şü mübarek üç aylarda hepimize hamile kalmak nasip olur sağlıkla kucağımıza alırız

Tüm listeye okudum Rabbim kabul etsin inşallah

Asimisa tüm listeye okudum. Rabbim kabul eylesin inş.

Asimisa tüm listeye okudum bağışladım eğer geç kalmadıysam yeni listede de olmak isterim

Asimisa bu hafta listede olmayacağım. Okuyamam kimsenin hakkına girmek istemem.Ailem Hatay'da yollar açılırsa gideceğiz. Rabbim herkese yardım etsin. Yardım etme fırsatı versin bizlere.

06.02.2023 TARİHLİ LİSTEMİZ

DUAMIZ:

“RABBİ HEBLİ MİNESSALİHİN”
(SAFFAT SURESİ 100. AYET)

ANLAMI:

“RABBiM BİZE KATINDAN SALİH EVLATLAR NASİP EYLE”

1. K kartanem2 (SULTAN)
2. V Vavin (HAVVA KIZI ARZU)
3. nursevdi KADİR KIZI NURSEVEN)
4. Asimisa (ARMAĞAN)
5. Hasretim30 (ESİN)
6. perestu (KEVSER)
7. E ebra34 (FERİDE)
8. the last chat bender (BAHAR)
9. seymaa-34 (NEBİYE KIZI ŞEYMA)
10. T There is Hope (NESLİ KIZI ŞENNUR)
11. Balanne26 (ZELİHA KIZI EDA)
12. @Mucizevi bekliyorum (FADİME)
13. @anneolmakkistiyorumm (YASEMİN)
14. L Lost_princess (NURŞEN)
15. tubiiloji (ARİF KIZI TUĞBA NUR)
16. safi.naz (KERİME)
17. T Tubiiiiif (TUĞBA)

Listemizin tamamlanma tarihi: 15.02.2023

LİSTE ŞU AN ALIMLARA AÇIKTIR

Not 1: Liste bitim tarihine kadar okuyup okumadığını bildirmeyenler listeden çıkarılır.
Not 2: (YENİ KATILAN ARKADAŞLAR İÇİN)

Yukarıdaki ayeti belirtilen süre içerisinde her bir arkadaşımız için ismiyle niyet ederek 100’er tane okuyoruz.

RABBİM DUALARIMIZI KABUL EYLESİN İNŞALLAH

Asimisa bu hafta listede olmayacağım. Okuyamam kimsenin hakkına girmek istemem.Ailem Hatay'da yollar açılırsa gideceğiz. Rabbim herkese yardım etsin. Yardım etme fırsatı versin bizlere.
Canım Allah yar ve yardımcınız olsun
İnşallah ailen çok iyi durumdadır. İnşallah açılır yollar, hemen gidersiniz inşallah.

Canım Allah yar ve yardımcınız olsun
İnşallah ailen çok iyi durumdadır. İnşallah açılır yollar, hemen gidersiniz inşallah.
Allah'ım dualarımızın karşılığını versin. Ailem iyi sağ salim çıktılar evlerinden. Soğuk yemek yok su yok. Konya'da yollar kaza nedeniyle kapalı. Allah'ım tüm dertlilerin dermanını ver

Allah'ım dualarımızın karşılığını versin. Ailem iyi sağ salim çıktılar evlerinden. Soğuk yemek yok su yok. Konya'da yollar kaza nedeniyle kapalı. Allah'ım tüm dertlilerin dermanını ver
Çok şükür canım. Bugün İzmir'den bir yardım gemisi İskenderun limanına doğru yola çıkıyor başka yardımlar da vardır eminim. Umarım bir an önce yardımlar gerekli yerlere ulaşır. Allah bizlere, ama en çok deprem bölgesinde bulunanlarımıza sabırlar, kolaylıklar versin

Hataya geçişi kapatmışlar 48 saat izin vermeyecekler. Arkadaşlar dua edin sağlam tek bir bina yok.
Amin amin sabır diliyorum güç kuvvet diliyorum bende.

Asimisa canım okudum, dualarımda hem bu liste hemde depremzedeler vardı Allah onlara yardım etsin Allah onları korusun ülkece perişan olduk TV başından kalkamıyoruz yemek yiyemiyor yatamıyoruz sürekli dua ediyoruz

06.02.2023 TARİHLİ LİSTEMİZ

DUAMIZ:

“RABBİ HEBLİ MİNESSALİHİN”
(SAFFAT SURESİ 100. AYET)

ANLAMI:

“RABBiM BİZE KATINDAN SALİH EVLATLAR NASİP EYLE”

1. K kartanem2 (SULTAN)
2. V Vavin (HAVVA KIZI ARZU)
3. nursevdi KADİR KIZI NURSEVEN)
4. Asimisa (ARMAĞAN)
5. Hasretim30 (ESİN)
6. perestu (KEVSER)
7. E ebra34 (FERİDE)
8. the last chat bender (BAHAR)
9. seymaa-34 (NEBİYE KIZI ŞEYMA)
10. T There is Hope (NESLİ KIZI ŞENNUR)
11. Balanne26 (ZELİHA KIZI EDA)
12. @Mucizevi bekliyorum (FADİME)
13. @anneolmakkistiyorumm (YASEMİN)
14. L Lost_princess (NURŞEN)
15. tubiiloji (ARİF KIZI TUĞBA NUR)
16: D dntmn (SEHER)
17. safi.naz (KERİME)
18. T Tubiiiiif (TUĞBA)

Listemizin tamamlanma tarihi: 15.02.2023

LİSTE ŞU AN ALIMLARA KAPALIDIR

Not 1: Liste bitim tarihine kadar okuyup okumadığını bildirmeyenler listeden çıkarılır.
Not 2: (YENİ KATILAN ARKADAŞLAR İÇİN)

Yukarıdaki ayeti belirtilen süre içerisinde her bir arkadaşımız için ismiyle niyet ederek 100’er tane okuyoruz.

RABBİM DUALARIMIZI KABUL EYLESİN İNŞALLAH

Canım Allah hepsine tüm depremzedelere yardım etsin. Enkaz altında bekleyenlere sabırlar versin, bir an önce yardım ekipleri ulaşsın inşallah, çok zor günlerden geçiyoruz

Canım Allah hepsine tüm depremzedelere yardım etsin. Enkaz altında bekleyenlere sabırlar versin, bir an önce yardım ekipleri ulaşsın inşallah, çok zor günlerden geçiyoruz
Amin canım amin inşallah, çok büyük bir sınavdayız ülkece Rabbim gerçekten orda olanlara yardım etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…