Popüler Konu Hz. İbrahim'in Duası Evlat Sahibi Olmak İçin Okuyoruz.

Asimisa . canım gruptaki tüm arkadaşlarıma okudum bağışladım Allah kabul etsin inşallah yeni listede de olmak isterim mümkünse teşekkür ederim canım emeklerin için

30.01.2023 TARİHLİ LİSTEMİZ

DUAMIZ:

“RABBİ HEBLİ MİNESSALİHİN”
(SAFFAT SURESİ 100. AYET)

ANLAMI:

“RABBiM BİZE KATINDAN SALİH EVLATLAR NASİP EYLE”

1. K kartanem2 (SULTAN)
2. V Vavin (HAVVA KIZI ARZU)
3. nursevdi (KADİR KIZI NURSEVEN)
4. Asimisa (ARMAĞAN)
5. Hasretim30 (ESİN)
6. perestu (KEVSER)
7. E ebra34 (FERİDE)
8. the last chat bender (BAHAR)
9. seymaa-34 (NEBİYE KIZI ŞEYMA)
10. T There is Hope (NESLİ KIZI ŞENNUR)
11. Hali (ELİF)
12. Balanne26 (ZELİHA KIZI EDA)
13. N Nescun (FETHİYE KIZI NESLİHAN)
14. @Mucizevi bekliyorum (FADİME)
15. F filiz nur (İLKNUR)
16. D dntmn (SEHER)
17. H hatsss (RAZİYE)
18. @anneolmakkistiyorumm (YASEMİN)
19. L Lost_princess (NURŞEN)
20. tubiiloji (ARİF KIZI TUĞBA NUR)
21. safi.naz (KERİME)

Listemizin tamamlanma tarihi: 05.02.2023

LİSTE ŞU AN ALIMLARA AÇIKTIR

Not 1: Liste bitim tarihine kadar okuyup okumadığını bildirmeyenler listeden çıkarılır.
Not 2: (YENİ KATILAN ARKADAŞLAR İÇİN)

Yukarıdaki ayeti belirtilen süre içerisinde her bir arkadaşımız için ismiyle niyet ederek 100’er tane okuyoruz.

RABBİM DUALARIMIZI KABUL EYLESİN İNŞALLAH

Hayırlı geceler 12 yıldır çocuğum olsun istiyorum kendilinden hamile kaldım yıllar sonra nasip olmadı cennet kuşumu kaybettim 7 aylık bebegimin kalbi durdu 5 ay önce kaybettim oglumu tekrar hamile kalmak istiyorum benide dualarınıza katarmısınız şimdiden Allah razı olsun

Basiniz sagolsun Hamileyken mi kalbi durdu

Basiniz sagolsun Hamileyken mi kalbi durdu
Allah razı olsun evet herseyi hazırdı onca tedavi gördüm kendilinden oldu bunuda şükür diyorum 7 ay onla doya doya hamilelik yaşadım ama alışması cok zor sürekli mezarina gidesim geliyor sanki koynuma basıyorum onu orya gidince tekrar hamile kalıp saglıkla kucagıma bebegimi almak çok istiyorum kardeşi bize çok iyi gelecek biliyorum..

benim de kalbi durmustu 4 aylikti cok zor sizinki daha zor rabbim bir daha yasatmasin cennet kusunuzla cennette kavustursun insallah
ama bir kez olunca kendiliginden kesinlikle gene oluyor insallah hayirlisiyla en kisa zaman rabbim nasip etsin size ve tum isteyenlere

bir arkadas burda bana sadaka verdim hamile kaldim demisti
sadaka vereceginiz zaman dua edin aklinizda bulunsun

Allah razı olsun aklımda bulsun öyle niyet eder veririm sizinde başınız sağolsun Amin Amin saglıklıla alsın herkes kucağına evlatlarını sizin oldumu kayıptan sonra bebeginiz

Asimisa kuzum, 'liste șu an alımlara aciktir' yazdiginiz icin sorma ihtiyaci hissettim. Bu listeye yeni kişiler eklenebilir manasinda mi?

Bu listeye göre okumalara baslayabilir miyim?

Tabiki eklerim benimde iki doğal hamileliğim oldu biri 1 aylıkken düştü diğerine 2 aylık gebeydim kalbi durdu çok zor biliyorum Allah inşallah bizlere de çocuğumuzu doğurup büyütmeyi nasip etsin

Allah razı olsun aklımda bulsun öyle niyet eder veririm sizinde başınız sağolsun Amin Amin saglıklıla alsın herkes kucağına evlatlarını sizin oldumu kayıptan sonra bebegşnşz
Tabiki eklerim benimde iki doğal hamileliğim oldu biri 1 aylıkken düştü diğerine 2 aylık gebeydim kalbi durdu çok zor biliyorum Allah inşallah bizlere de çocuğumuzu doğurup büyütmeyi nasip etsin
Allah razı olsun canım Amin Amin

Bu listeyemi eklencek canım benim ismim birde ben bu listedekileride 100 tane okucakmıyım ona göre okuyayım okudumu bellireteyim mi okuduktan sonra

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…