Hymenoplasti

bende gaziantepteyim özkan beye ameliyat olacam ama tarih henüz belli değil sen ne zaman ameliyat olmayı düşünüyorsun canım.narm diye bi arkadaşımız özkan beye ameliyat oldu

ortada birşey yok daha araştırma aşamasındayım . sırf bu dertten kurtulmak için antepe tayin istedim . kader diye bi arkadaş özkan beye yaptırdı kanaması oldu ama violen diye bir arkadaş yaprırdı. fakat memnun olmadığını yazmış. sonuçu bizimle paylaşmadı onu çok merak ediyorum . antep te olursa benim için çok rahat olur ankaraya ebru hanıma gitmek istiyorum fakat son konrol canımı sıkıyor.Her namazımın arkasında dua ediyorum .İnş. bizlerde kurtuluruz bilgilerini paylaşırsan durumundan haberdar edersen çok sevinirim elanur8

violen geçici işlem yaptırdı ve kanaması gerçekleşti ben yaptırınca yazarım sana ama dediğim gibi tarih belli değil

çok sevindim canım sen de mi gecici yaptırmayı düşünüyorsun violen kime geçici yaptırdı.bu durumumdan dolayı evlenmeyi hep erteledim ama yazın düşünüyorum artık bu dert benden 6 yılımı aldı.Rabbim kimseye yaşatmasın kimse dini nikaha güvenmesin.sen ne zaman düşünüyorsun elanur canım.ben coşkun erçel ile de görüştüm. akıntınız olmadığı takdirde kalıcı da sorun yaşamazsınız tutar dedi sen özkan bey ile bi ön görüşme yaptın mı ben mail attım ama cevap gelmedi açıkcası çok çekiniyorum.Rabbim o yollarda kimseyi koymasın canım. dualarım benim durumumda olan herkes için.irtibatı koparmayalım inin çok sevindim senden haber alınca.başka kim yaptırdı özkan beye biliyor musun sonuç ne oldu ben baya zamandır takip etmiyorum siteyi

canım elanur8 içimi çok rahattın .RABBİMDE seni o gece endişede korkuda koymasın canımçok teşekkür ederim özel mesajlar için ben de elanur hiç yazmıyor unuttu diyordum . narm diye bi arkadaş yartırdı özkan leylek beye dmissin ne zaman düğünü sonucu bizimle ne zaman pylaşır ben yazın düşünüyorum. görüştüğüm biri var evlilik düşünüyrz canım çok tesekkur ederim lütfen beni durumdan haberdar et öpüyorum.

arkadaşlar ben yaptırdım izmirde 2 ay oldu, bu işlem öyle düşündüğünüz gibi büyütülecek birşey değil, 10 dk sürdü. rüya gibi geçip giden bir şey, acı, sızı hiç bir şey olmuyor, üzülmeyin artık yaptırın gitsin, kurtulun....

elanur canım sen gecici mi yaptıracaksın inan çok endişedeyim.sen doktor bey le görüştün mü ?ne kadar diyor fiyata.

elanur canım sen gecici mi yaptıracaksın inan çok endişedeyim.sen doktor bey le görüştün mü ?ne kadar diyor fiyata.

canım ben daha karar veremedim ama tercihim özkan bey ona yaptırmayı düşünüyorum geçiciyide başka doktora düşünüyorum özelden adını yazarım

canım ben daha karar veremedim ama tercihim özkan bey ona yaptırmayı düşünüyorum geçiciyide başka doktora düşünüyorum özelden adını yazarım

çok teşekkür ederim canım bende kararsızım . sen özkan bey ile görüştün mü ? bizlerde kurtulup huzurlu yuva kuralım inş.ben geçiciyi hiç düşünmedim zaten yaptıramam .son kortrol bile benim canımı sıkıyor. sen nişanlı mısın?özkan beyin tecrübesi fazla mı biliyor musun ?bana özelden bilgilendirmeyi unutma. senden her meşaj geliğinde yüreğime su serpiliyor.

bende gaziantepteyim özkan beye ameliyat olacam ama tarih henüz belli değil sen ne zaman ameliyat olmayı düşünüyorsun canım.narm diye bi arkadaşımız özkan beye ameliyat oldu

canım narm dediğin arkadaş ne zaman sonucu alacak demiştim cevap gelmedi.Ben özkan beyde karar kıldım inş. bi aksilik çıkmaz en geciciyi başka doktorda olacağım yazmıssın belli olmasından karşı tarafın anlamasından anlaşılmasından korkmuyor musun benim en çok korktuğum durum bu çünkü evlenmeyi düşündüğüm insanın tecrübesi var.cevabını bekliyorum.

canım narm dediğin arkadaş ne zaman sonucu alacak demiştim cevap gelmedi.Ben özkan beyde karar kıldım inş. bi aksilik çıkmaz en geciciyi başka doktorda olacağım yazmıssın belli olmasından karşı tarafın anlamasından anlaşılmasından korkmuyor musun benim en çok korktuğum durum bu çünkü evlenmeyi düşündüğüm insanın tecrübesi var.cevabını bekliyorum.

canım eğer geçiciye kalırsam çok korkmuyorum çünkü eskiden kalıcı yöntemmi vardı geçici yaptırıyorlardı kim ilk gece diktirmiş diye ayrıldı ben hiç duymadım.narm galiba haziran temmuzda evlenicek

canım eğer geçiciye kalırsam çok korkmuyorum çünkü eskiden kalıcı yöntemmi vardı geçici yaptırıyorlardı kim ilk gece diktirmiş diye ayrıldı ben hiç duymadım.narm galiba haziran temmuzda evlenicek

ipleerin görünmesi falan yazdılar formda . onun için ben geciçi yöntemden korkuyorum ve mantıklı olan da zaten önce kalıcı yaptırmak eğer tutmadı ise son care geçici.düşünmekten kafayı yiyeceğim.ne yapacağım konusunda.

arkadaşlar ben yaptırdım izmirde 2 ay oldu, bu işlem öyle düşündüğünüz gibi büyütülecek birşey değil, 10 dk sürdü. rüya gibi geçip giden bir şey, acı, sızı hiç bir şey olmuyor, üzülmeyin artık yaptırın gitsin, kurtulun....

asyklbk izmirde nerde yaptırdın bu işi ve kaça yaptırdın bende dün gece kendim sanırım zarar verdim kızlığıma kan geldi çünkü çook kötüyüm =((

arkadaşlar antepte hangi doktor tam olarak yazarmısınız tlf numarası var mı nasıl ulasa bilirm yardm ederseniz sevinirm

arkadaşlar antepte hangi doktor tam olarak yazarmısınız tlf numarası var mı nasıl ulasa bilirm yardm ederseniz sevinirm

doç dr.özkan aydın leylek tel açarsan bize de haber et canım sen nerdesin.yine de sen siteden ulaştım size deme belki tepki gösterebilir canım

konustm muayene ücreti 150 tl kalıcı yöntemi de 2000tl ye yapıyrlarmıs

sen kiminle konuştun canım muayene sadece 20 tl diye duymuştum. sen gidecek misin düğün falan var mı yakında bu arada sen nerdesin?ben tel açmaya bile çekiniyorum ameliyata nasıl gidecem onu düşünüyorum erkek olmasından dolayı belki de...

hastanede muayene olmuycam özel klıniğine gtcem o yüzden o fiyat bana özelden nerede yasadıgnı yazar mısın eger yakınsak birlkte gderz birbirimizden cesaret alırz

hastanede muayene olmuycam özel klıniğine gtcem o yüzden o fiyat bana özelden nerede yasadıgnı yazar mısın eger yakınsak birlkte gderz birbirimizden cesaret alırz

sen nerdesin canım aslında çok iyi olur ben muayene oldum zaten gerek yok ...

X