Hymenoplasti yaptırmaya nasıl karar verdiniz?

esraozz

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
9 Haziran 2014
36
3
Bu konu ile ilgili tüm sayfaları okudum. Ancak merak ettiğim konu psikolojik olarak bu duruma nasıl hazır olduğunuz. Ben çok kararsızım, daha once forumda yazdım ama kimseden cevap gelmedi. Sadece doktor konusunda değilde aynı zamanda psikolojik olarakta birbirimize destek olmak adına bu konuyu açmak istedim. Eminim benim gibi sadece okuyan ancak yazmaya bir türlü cesaret edemeyen çok üye vardır.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bu durumu dert edecek insanlar eminimki benim gibi günlerce bunu dert edip daha sonra evlenirken tekrar bunun stresini çekmek istemeyen insanlar.. Yani acikcasi ben yaptirmk zorunda oldgumu düşünüyorum.. Gecmisimi silmek o kadar zor ki ama eğer ki evlenirsem evlenecgim insanin omur boyu aklinin karisik olmasini istemiyorum. O geceyi nasil tepki verecek diye gecrmk istemiyorum.. Yaptrmak istiyorum ve buradaki arkdslardanda destek aliyorum acikcasi..

Bu durumu dert edecek insanlar eminimki benim gibi günlerce bunu dert edip daha sonra evlenirken tekrar bunun stresini çekmek istemeyen insanlar.. Yani acikcasi ben yaptirmk zorunda oldgumu düşünüyorum.. Gecmisimi silmek o kadar zor ki ama eğer ki evlenirsem evlenecgim insanin omur boyu aklinin karisik olmasini istemiyorum. O geceyi nasil tepki verecek diye gecrmk istemiyorum.. Yaptrmak istiyorum ve buradaki arkdslardanda destek aliyorum acikcasi..

Canım haklısın bende bu stresi yaşamak istemiyorum. Burdan konuştuğum kişiler bana da çok yardımcı oldu. Benim kafam karışıktı. Acaba yaptıysam mi yoksa soylesem mi diye ama söylememekte fayda var galiba. Kimse bu durumu kabul etmez gibi. Zaman geriye alınmıyor maalesef bi hata yüzünden de tüm hayatımızı mahvetmenin anlamı yok. Madem ki çözümü var bu durumun sonuna kadar yararlanmak lazım.

Canım haklısın bende bu stresi yaşamak istemiyorum. Burdan konuştuğum kişiler bana da çok yardımcı oldu. Benim kafam karışıktı. Acaba yaptıysam mi yoksa soylesem mi diye ama söylememekte fayda var galiba. Kimse bu durumu kabul etmez gibi. Zaman geriye alınmıyor maalesef bi hata yüzünden de tüm hayatımızı mahvetmenin anlamı yok. Madem ki çözümü var bu durumun sonuna kadar yararlanmak lazım.

Psikolojik olarak bitik durumdayım. Düşünmekten ateşim çıkıyo ruh gibi çalışıp eve gelip saatlerce yatıp düşünüyorum araştırıyorum didikliyorum. Erkek arkadaşımı çok seviyorum ben geçmişi unuttum herşeyi ilk gibi onla yaşıcam hiç hissetmediklerimi hissediyorum geçmişte yaptığım tek bi hata hayatuma mal olsun istemem. Eğer bir gün öğrenirse diye korkuyorum yada amelyttan snra benim içim rahatlıcak mı bilmiyorum ama ARTIK KURTULMAK İSTİYORUM..... burda en azından tek olmadığımı hissediyorum. Kötü birşey yapmadık bunun cefasını çok fazla çekiyorum sadece sevip güvendim ama zaman herşeyi ters çevirdi şimdi farklı bi hayatım var ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN

Psikolojik olarak bitik durumdayım. Düşünmekten ateşim çıkıyo ruh gibi çalışıp eve gelip saatlerce yatıp düşünüyorum araştırıyorum didikliyorum. Erkek arkadaşımı çok seviyorum ben geçmişi unuttum herşeyi ilk gibi onla yaşıcam hiç hissetmediklerimi hissediyorum geçmişte yaptığım tek bi hata hayatuma mal olsun istemem. Eğer bir gün öğrenirse diye korkuyorum yada amelyttan snra benim içim rahatlıcak mı bilmiyorum ama ARTIK KURTULMAK İSTİYORUM..... burda en azından tek olmadığımı hissediyorum. Kötü birşey yapmadık bunun cefasını çok fazla çekiyorum sadece sevip güvendim ama zaman herşeyi ters çevirdi şimdi farklı bi hayatım var ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN

Amin canım. Ben tüm forumu okudum nerdeyse. Sen birini sevebilmissin. O yüzden bu işlemi olunca rahatliycaksin bence. Benim en buyuk korkum tekrar aşık olup birini sevebilmek. Daha once de belirttim ben çok yeni yaşadım bu olayı belki zamanla ben de atlaticam. Nette çok okudum dürüst olmak isterdim ama buna cesaretim yok. Bu durumu bir çok erkek kullanılır bunu biliyorum. Sen de sıkma canını insanız ve hata yapabiliyoruz. Daha fazla hata yapmamak için de bu durumdan kurtulmak en mantiklisi. Umarim bu durumu yaşayıp pişman olan tüm arkadaşlarım çok mutlu olurlar.

Amin canım. Ben tüm forumu okudum nerdeyse. Sen birini sevebilmissin. O yüzden bu işlemi olunca rahatliycaksin bence. Benim en buyuk korkum tekrar aşık olup birini sevebilmek. Daha once de belirttim ben çok yeni yaşadım bu olayı belki zamanla ben de atlaticam. Nette çok okudum dürüst olmak isterdim ama buna cesaretim yok. Bu durumu bir çok erkek kullanılır bunu biliyorum. Sen de sıkma canını insanız ve hata yapabiliyoruz. Daha fazla hata yapmamak için de bu durumdan kurtulmak en mantiklisi. Umarim bu durumu yaşayıp pişman olan tüm arkadaşlarım çok mutlu olurlar.

Birini tanıyıp ciddi bi işe başlamadan yaptırın bu ameliytı yoksa birlikteyken binbir yalanla gidip yaptırmak ve gözlerinin içine bakmak zor oluyo

Birini tanıyıp ciddi bi işe başlamadan yaptırın bu ameliytı yoksa birlikteyken binbir yalanla gidip yaptırmak ve gözlerinin içine bakmak zor oluyo

Çok haklisin ama ben mesela ciddi bi ise baslayblrmiym bilemiyorum insanlara güvenim sifirlandi.

Çok haklisin ama ben mesela ciddi bi ise baslayblrmiym bilemiyorum insanlara güvenim sifirlandi.

Bence nehirsu hakli betül. Karşına ciddi düşünen biri çıkmadan bu işlemi yaptırıp kendini hazırlamak daha mantikli. Yoksa ona karsi da hep bi eziklik olur icinde. Güçlü olmak için bu işlemi yaptırmak gerekiyor. Hep kendimi yarim gibi hissediyorum. En çokta aileme karsi mahcup oluyorum. Onlar ki benden hiç beklemezlerdi böyle bişeyi.

Bence nehirsu hakli betül. Karşına ciddi düşünen biri çıkmadan bu işlemi yaptırıp kendini hazırlamak daha mantikli. Yoksa ona karsi da hep bi eziklik olur icinde. Güçlü olmak için bu işlemi yaptırmak gerekiyor. Hep kendimi yarim gibi hissediyorum. En çokta aileme karsi mahcup oluyorum. Onlar ki benden hiç beklemezlerdi böyle bişeyi.

Aynen canim en iyisi bir an once kendimi hazirlayip yaptirmam.. Ama yplaptirablmk bile kuvvetli bi psikoloji istiyor.. Ne yapcgm bilmiyrm

Canm naptın karar verdin mi? Çok korkuyorum ben ya. Akıntı problemin var mı?

Canım hala karar veremedim. Bi ayrılıp bi barışıyoruz. Ben istiyorum ki ilk onunla oldu son da onunla olsun. Ama bi gelecek göremiyorum. Sürekli yıpratıyorum kendimi. Bana destek olan bir arkadaşım var ii ki de var. Herseyi ona anlatabiliyorum. O yaptir diyo seni rahatlatacaksa. Bilmiyorum iste suanda çalışmıyorum zaten maddi olarakta hazir degilim. Akinti konusuna gelince zaman zaman oluyo. Genelde usuttugum zamanlarda. Forumda yine çok fazla akıntı sorunu olanlar vardi. Ilaç kullanıyorlardi. Bi doktora sor akıntı için ilaç kullan tatlım. Buarada okumadn gönderiyorum umarim saçmalamamisimdir.

Güzel arkadaşlarım neden stresi yaşatıyorsunuz kendinize. Canınıza paranıza yazık degil mi?
Gerek yok böyle şeylere. Yasadiklariniz bir kusur değil kesinlikle.böyle düşünmeyin.
Eğer sizi bakire değilsiniz diye kabul etmeyecek bir adamsa bırakın zaten onla evlenmeyi çekirdek çitlemeyin birlikte.
Bu tabular dan kurtulun arının. Dışarıda bütün erkekler bir damla kan peşinde değil.
O kan namus demek de değil.
Ne her melek bakire dir. Ne her bakire melek bunu unutmayın.

Güzel arkadaşlarım neden stresi yaşatıyorsunuz kendinize. Canınıza paranıza yazık degil mi?
Gerek yok böyle şeylere. Yasadiklariniz bir kusur değil kesinlikle.böyle düşünmeyin.
Eğer sizi bakire değilsiniz diye kabul etmeyecek bir adamsa bırakın zaten onla evlenmeyi çekirdek çitlemeyin birlikte.
Bu tabular dan kurtulun arının. Dışarıda bütün erkekler bir damla kan peşinde değil.
O kan namus demek de değil.
Ne her melek bakire dir. Ne her bakire melek bunu unutmayın.
Evlenceğim kişi öyle düşünmüyo söylersem herşey biter

Evlenceğim kişi öyle düşünmüyo söylersem herşey biter
O zaman o adamla evlenmeyeceksin.
Dışarıda ki her erkek bir damla kan için beklemiyor emin ol. Namus o kanda değil. Yaptığın şey bana göre masum ken dikdirerek sanki masum değilmiş gibi bir hava oluşuyor. Bir suç değil bakire olmamak. O erkek arkadasin ne kadar bakir?
Geçtim benim kanım için benle evlenecek adam evlenmesin. Ben o adamla yan yana yürümem.

O zaman o adamla evlenmeyeceksin.
Dışarıda ki her erkek bir damla kan için beklemiyor emin ol. Namus o kanda değil. Yaptığın şey bana göre masum ken dikdirerek sanki masum değilmiş gibi bir hava oluşuyor. Bir suç değil bakire olmamak. O erkek arkadasin ne kadar bakir?
Geçtim benim kanım için benle evlenecek adam evlenmesin. Ben o adamla yan yana yürümem.
siz işin içinde değilsiniz ondan anlamıyorsunuz galiba o kadar kolay değil bu söyledikleriniz

siz işin içinde değilsiniz ondan anlamıyorsunuz galiba o kadar kolay değil bu söyledikleriniz
Peki. Yorum yok. Işın içinde olup olmadığımı bilemezsiniz.
Paşa gönlünüz bilir.
Ha ailemize bakire olmayıp gelin aldıklarımız da var :KK66:
Namusu iki bacak arasında görmeyiz sizde görmeyen birilerini bulabilirsiniz. Çevremde de çok var bakire olmayıp açık ca söyleyip evlenen. Girdiğiniz stres boşa bence

İşine gelmeye insanlar için kolay olmaz tabi. Acındırma senaryosuna girmeyin bakire olmayım evlenen arkadaşlarım var sizinki aman nikah kıydırayım da gitsin durumu.

Hep diyorum eşin senle değil yarattığın sahtekarektere evli olacak bir ömür ona aşık sende nasıl kekledim ya diyeceksin bir ömür muhtemelen...

Evlenğim kişi öyle düşünmüyo söylersem herşey biter

Demek ki kafa yapınız bir değil bir ömür nr yapacan peki ? Hayır oda onun kararı niye zorlar gibi evleniyorsunuz ki kan peşinde olmayan seni sen olduğun için seven saygı duyan biri ile evlenmek daha doğru değil mi?

Sizin ki saf fazlada anlamaz ben buna nikah kıydırırım mantığı yakalansan napcan hadi sicak suya oturttu?

Peki örnek ki abartı eşin olacak insan evlenmiş boşanmış senden gizliyor herşey bitecek diye yada çocuğunu bile sen bunh kaldıramazsın diye yalan ile evlense hoş gelir mi sana?

Kendiniz olun elin adamı içinde onurunuzu yerlere sürümeyin.

Nihali her sayfada sen yeter artk avukatlik yapmaya ne kadar da meraklısın gelmis burda ahlak dersi veriyorsun. Komik olan şu ki bunu diyen kişide iliski yasamis madem bu kadar ahlak dersi veriyosun o zaman senin yaptğn zinanında günah olduğunu biliyosundur. Insanları rahat bırak artk yorumlarını kendine sakla kim naparsa yapar seni ilgilendirmez sen önce kendini bi düzelt sonra sıra bize gelir anladn mı artk SUS!

X