hymenoplasti sonucu...

canım dularımız seninle sonucu bizlerle paylaşırsın değilmi?

meraba canım cok sevindim geçmiş olsun:) yaa bana doktorum mutlaka gel dedi üstelik benim gitmem cok zor acaba dediğin gibi dikişler iyi tutmadımı keske banada bidaha gelme diyebilseydi sımdı cok daha huzursuzum yanii operasyonumu oldum ama yinede hergünüm bunu düsünmekle geciyo

Allah yardımcın olsun senin adına çok sevindim cnm.dualarım seninle olacak.sen de eksik etme dualarını.bizimki neden çağırıyor kontrole anlamıyorum.bana yaptığım işten emin olmalıyım dedi.ama ne biliyim sorun yoksa yoktur yani.kafama çok takılıyor.hani bende dikişler tutmadıysa daha ötesi yok neredeyse 10 gündür yerimden kıpırdamadım bişi olmasın diye.Allah yardımcımız olsun.

evet canım katılıyorum sana yani biz bu operasyonu kafamız rahat olsun diye yaptırıyoruz ama sanki böyle daha cok yıprandım yani bi doktor yaptıgı işten bu kadar emin olurken bize neden acaba böyle dedi yani yarın evlenecek olsa kanam olmicakmı niye yaptırdık o zaman

başka bi doktora daha görün.iş işten geçmeden benden sana tavsiye.ben öyle yapıcam.bir profesörden randevualdım ayın 18 inde kontrole gidicem.bakalım o ne diyecek.muayne edeyim sorun varsa seni yönlendiririm dedi.kendisi bu tip operasyonları yapmıyor.infertilite üzerine çalışan bi profesör ama sırf benim durumumdan dolayı muayene edecek.bakalım o ne diyecek.onun vereceği cevabı sabırsızlıkla bekliyorum.

canım gittim bende baska doktora centikler var dedi ama doğustanda olabilir dedi kanayıp kanamaycagını bilemem düğünden önce kontrolune git dedi sen baska doktora iyileşme durumunu sormak içinmi gideceksin yani kanar yada kanamaz diye?

canım ben ikisini de sorucam hem iyileşme durumum hem de kanayıp kanamaması.kanama durumu en önemli faktör.iyileşmeye başladı diye ümid ediyorum bugün 10.günüm inanılmaz bi kaşıntı var.sabah da zor oturdum.

sonuçta sende çentik de olsa doktor operasyon sonrası eski halini alır diyor.gittiğin doktor da söylemesi gerekmezmi kanar diye.yada ne biliyim durumun nedir nasıl bir bilgilendirme yaptı.enazından kanamaz diyip kesip atmamış.

operasyon sonrası gitmiştim doktor o zaman çentik var demişti yani bicok doktor bu konuda kesin konusabiliyo ama benim gittiğim iki doktorda kesin konusmadı acaba bi sorun varda doktor düğün öncesi kontroldemi halledecek yani gecici dikiş filanmı yapıcak ?yaa inan o kadar bunaldımki tekrar operasyon olmayı bile düşünüyorum

şansın varsa başka bir doktora daha git.şişli med akın beyi de övüyorlar ama ne derece doğrudur bilemiyorum.yada bulunduğun ilde araştır küçük yerlerde çok iyi doktorlar var.bilinmiyor ama işinin ehli çok çok iyi doktorlar var.nasılsa şuan için düğün gibi bir durumun yok.o açıdan senin için avantaj ama işi şansa bırakma derim.

canım benim özelden yazamıyorum malesef buarada ben zaten akın beye gittim muayeneye o dedi kesin bisey söyleyemem diye:) sen gidecegin profun ismini bana özelden yazabilirmisin bide sonuclarından bizide haberdar et muhakkak eger memnun kalırsan bende gidebilirim canım...bu konu o kadar hassas ki zaten işi şansa bırakılacak en son sey o yüzden her ihtimali göz önünde bulundurmalıyız

ya ben anlam veremıyorum bu ıse ya..bırı dıyor gelmene gerek yok dıgerı gormem lazım..zaten bu yeterınce sıkıntı verıcı bır surec...o kadar yıprandım kı artık...operasyn sonrası rahat olacak mı kafamızdan atacak mıyız bunu yoksa hep bunla mı yasayacagız...kesın kanama sozu almadıktan sonra kımseyle evlenmeye de cesaret edemıyor kı ınsan....offffffffffffff(((((((

canım sen de yaptırdınmı.en iyisi doğru hekimi bulabilmek.bu işin ustası insanlar çok ama bizler sadece adını burda bikaç kez duyduğumuz kişileri tercih ediyoruz.yaptırdıysan kime gittin.

aynen tatlım kimseylede konusamıyosun doktorada bisey soramıyosun ne dese inanmak zorundasın cünkü baska caren yok

bak kanamıcak olsa akın bey söylerdi kanamaz diye.çünkü daha önce biri yazmıştı mesela.akın beye gitmiş kesinlikle kanamaz demiş akın bey.ben sonuçlardan haber edeceğim cnm.doktorun ismini de paylaşırım seninle.ama gidebilirmisin bilmiyorum.hangi ilde olduğunu bilsem ona göre yorum yapardım.

haklısın canım ama kesin kanarda demedi bide su centik olayı cok canımı sıkıyo yaa ins doktor sana iyi seyler söyler için rahatlar en azından...ben istanbulda ise gidebilirim canım ama istanbulda yasamıyorum eger sen doktor ismini verirsen belki bi sekilde gitmeye calısırım

cnm bak çentiklilerde elastik zarı olanlarda da bu işlem yapılabiliyormuş.hani kanamıcaksa kanar hale getirilebiiliyormuş.ama bence kanamaz diyip kesip atmadıysa sen ümitsizliğe kapılma.bu doktor hastanede çalışıyor özel muaynehanesi yok.o durumu da göz önüne al.randevu alıosun.onlar doktorun durumuna göre değiştiriyor bazen randevuyu.

haklısın ama neden bi işlem yapmadı o zaman hala centikler var bunu anlamadım işte sonuçta centikli kısımlarıda dikmesi gerekmiyomuydu tatlım peki isim kayıt filan alıyolarmı yani hasta dosyası filan acıyolarmı ?

Kızlar birşey sorucam benim hymenoplasti olmadan önce ki hymen bölgemle olduktan sonra ki arasında bariz fark var sizde bu farkı görebiliyormusunuz?Şuan resmen kapalı yani buda beni çok mutlu ediyor.Bazıları diyor ya sadece uzman kadın doğumcular anlayabilir ama sanırım bende anlayabiliorumhahahahahah.Hymenoplasti olmadan önce kızlık zarının bulunduğu yere iyi bakın birde olduktan sonra bakın farkı göreceksiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…