hymenoplasti sonucu...

arkadaşlar bende dün yaptırdım ancak hiç birşey hissetmiyorum ne bi ağrım var nede başka bişey bu kötümü acaba anlamadım yaptıran arkaşlar yardımcı olabilir mi lütfen??

Cloo canım benim de çok ağrım olmadımıştı ama Ebru hocam aktif spor yapma ve enaz 3 hafta ayakda duş yap dedi bi de bacaklarını oyle plates ve yoga gibi açmamalısın demişti. Ben çok az akıntım olmuştu onu sordum verdiği antibiyotik ona da etkiliymiş. İstersen Ebru hocaya telefon aç sor yine de...Aylin nasıl acaba kontrole gidebildi mi...o da Ebru hocaya benden sonra gitmişti?

arkadaşım ne kadar süre plates ve yoga gibi açma dedi süreklimi dikişler tutana kadarmı?

arkadaşlar bende dün yaptırdım ancak hiç birşey hissetmiyorum ne bi ağrım var nede başka bişey bu kötümü acaba anlamadım yaptıran arkaşlar yardımcı olabilir mi lütfen??

benim de ağrım yok.rahatım sadece tedirginlik var.hafif bi sızlama sadece.o yüzden rahat hareket edemiyorum.çok az bi kan gelmiş çamaşırıma.sanırım yolda oldu.

Elanur enaz 1.5 ay bu tip spor yapılmamalıymış. Bol şeyler giyilmeliymiş böylece bu bölge hava alır ve yara iyleşmesi hızlanır dedi Ebru hocam. Ben de hafif akıntı vardı ama bunun zararı yok dedi. hadi hayırlısı yaa..

canım senin durumun nasıl oldu?öyle kanama batma gerginlik hissi falan varmı.?

meraba arkadaşlar bende yaşadıklarımı paylaşmak istiyorum...6-7 ay kadar önce istanbulda flep operasyonu oldum.operasyon 20 dk filan surdu operasyon sırasında pek bişey hissetmedim hatta sonrasında araba kullanarak eve dönmüstüm..bi kaç gün aralıklı olarak lekeler geldi doktor bunun normal oldugunu söylemişti ben adet için geciktirici ilac kullanıyodum 10 gün sonra adetimi oldum..bi ay sonra doktora gittigimde doktor dikişlerin bi kısmının iyileşmediğini söledi pansumanıma devam etmemi söledi akıntım içinde ilaç verdi...bi kaç ay sonra gittiğimde iyileşmemin tamamlandığını yalnız ilerleyen zamanlarda esneme olabilecegini bu sebeple düğünden 3-4 gün önce kontrole gelmem gerektiğini söyledi en cok moralimi bozan bu durum oldu

Son düzenleme:
bu dugun oncesı 3-4 gun once gelme olayı benım sınrımı bozuyor..zaten 3-4 gun once gelebılsem kalıcı flep olmazdım degıl mı ya....bazen dusunuyorum,acaba kandırılıyor muyuz kalıcı yontem adı altında dıyorum..kotu hıssedıyorum kendımı(( umudum kırılıyor.....

ben doktoruma özellikle sordum nette doku esmesi olduğunu yazdıklarını söyledim öyle birşey kesinlikle yok doku esnemez dedi ben seni ameliyattan sonra sadece 1 kere kontrol eder gönderirim çokta güzel kanar dedi özelikle sordum düğünden önce gelmeme gerek varmı veya arada kontrole gelmelimiyim diye ama hayır gelme dedi

hangı doktorla konustun acaba?

canım sen hangi doktorla görüstün?yanii sonucta yapılan işlem aynı diilmi ben anlamıyorum bi doktor kesin gelmen gerekir derken diğeri gelmene gerek yok diyor...

tatlım sen oldunmu bu operasyonu olduysan kime yaptırdın?ayrıca cok haklısın kalıcıyla gecici arasında bi fark kalmıyo bu durumda....o kadar tedirgin oluyoki insan her ay kontrole gitmek istiyorum :)

benim doktorum gaziantepte ve kendinden acaip emin birisi bende hala yaptırmadım bi kaç ay sonra yaptırmayı düşünüyorum.hemşirelerlede görüştüm bu zamana kadar hiç sorun yaşanmadı herkesin kanaması oldu dediler

Kızlar ben de ebru zülfikaroğluna oldum bir kere de kontrole gittim kontrolde de illa düğün öncesi gelmene gerek yok dikişlerin çok güzel tutmuş dedi.Sadece riskli hastalarımı çağırırım dedi. Bu durumda ne diye kandırılıyoruz diye düşünüyoruz ki elanurun doktoru da oole demiş. Ayline de gel dememişti herhalde. Bence dikişler iyiyse kontrole çağırmıyorlar! Kızlar 10 günüm var dua edin benim içinnn....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…