Hymenoplasti oldum !!

sibel0007

Üye
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2018
173
55
30
Arkadaşlar merhaba. yaklasık 6-7 aydır flep yöntemi için araştırmalar yaptım. Aynı zamanda burdaki konuları da fazlasıyla tek tek açıp okudum. En sonunda geçen hafta çok düşündüğüm bi doktorun asistanıyla görüştüm ve bugün için randevu aldım. Randevum sabah 7 .30 daydı. Gittiğimde asistan hanım beni doktor beyle görüştürdü. Doktor bey yapılcak olan işlemi enine boyuna anlattı. İlk sordugu soru ilk ilişkinin nezaman olmasıydı. Doğum yapıp yapmadıgımı sordu. Daha sonra Asistan Hanm beni aşşağı indirdi. Mavi önlük giyip çatala yattım. Oraya yatmak okadar ağrıma gitti ki ağlamaya başladım. Asistan hanım beni sakinleştirmeye basladı. Daha sonra ise Doktor bey geldi. İlk önce temizleyeceğim dedi. Baticon ile temizledi. Sonra bi fısfıs gibi bşey sıktık . Biraz yakıcak dedi. Yaktıktan sonra tamamen uyusup uyusmadıgını kontrol etti ve işleme basladı. Ortalama 25-30 dakika arası işlem sürdü. Hiçbir ağrı sızı duymadım. İşlem bittikten sonra yavaşça ayağı kalktım . Asistan bana ped verdi. sonra doktor beyin odasına cıktık. bana nelere dikkat etmem konusunda tavsiyeler verdi. Antibiyotik ilaç verdi tuvaletlerden enfeksyion kapmamak için. 2gün duş alma dedi. Ve eczaneden c vitamini al dedi. C vitamını dokuların birleşmesine ve kaynamasına yardımcı oluyorumus. Onun haricinde yan oturmana gerek yok düz oturabilirsin ama koşmak yasak dedi. Merdivenleri de bacaklarını çok açmadan cıkmalısın dedi. 1 ay sonra da kontrole çağırdı . Uyusukluğun etkisi geçince biraz acı oldu. Ağrı olmuyor kızlar acı oluyor sadece. Dinlendim yan olarak uzandım. 40 DK ya kadar geçti.Şimdilik bukadar umarm yardımcı olabilmişimdir. Sorularınız varsa herzaman yazın. Çünkü bende çok sordum. Forumdaki bazı arkadaslarla özelden mesasjlastım. Stresinizi çok iyi anlıyorum. Şimdilik Hoşcakalın

Bende araştırıyorum uzun zamandır cevap verirsen cok sevınırım. Şimdi durumun nasıl. Evlilik var mı yakında? Bir sürü soru sormam lazım.

X