hymenoplasti olan var mi?

keskinbicak

daha kavusamaadan mevlam ayrilik yazmis
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2014
7
6
Arkadaslar internette cok adi dolasiyor turgay beyin sonuc alan var mi? turgay bey 1500tl diyor ve kontrolun sart olmadigini soyluyor ne kadar dogru

cnm ben farklı bı dr da yaptırdım konustum yazıstım bır cok dr ıle... ama %90 bu sızın kendı gelecegınız kontrol cagrılmasanız bıle kendınız ıcın gelmelısınız dyor... bu konuda herkes farklı bır dr onerıyor en cok harun ozkan ve sıslı med akın bey.... ıslem yaptıracaksan ıyıce arastır lutfen...
Arkadaslar internette cok adi dolasiyor turgay beyin sonuc alan var mi? turgay bey 1500tl diyor ve kontrolun sart olmadigini soyluyor ne kadar dogru

Keskin bıçak arkadaşım naptın acaba ? ben de ilk araştırdığımda bu doktorun adı çıkmıştı karşıma çok merak ettiğim bir doktor. sen karar verebildin mi ?

bende dr turgayla konuştum aynen kontrole 1 defa gelmeniz yeterli diyor 1 ay içinde gitmeyi düşünüyorum ona en iyi o gibi geldi çünkü

canim ameliyat olduktan sonra bize de bilgi verirsin dimi. artik kimse yazmaz oldu zaten. kafamiz allak bullak ne yapacagimizi sasirdik cunku. bi kisi mesala oyle bisey yazmiski sok oldum kalici kizlik zari dikimi diye bisey yok demis. herkes bisey soyluyo iste.

canim ameliyat olduktan sonra bize de bilgi verirsin dimi. artik kimse yazmaz oldu zaten. kafamiz allak bullak ne yapacagimizi sasirdik cunku. bi kisi mesala oyle bisey yazmiski sok oldum kalici kizlik zari dikimi diye bisey yok demis. herkes bisey soyluyo iste.
Evet herkes farkli bisey diyo bende napcagimi sasirdim tam doktrla konstum aklima yatti burdaki yazilari okuyunca yine kafam karisti eger yaptirabilirsem cesaretimi toplayip mutlaka yazarim burdan

ben bugun yaptırdım ama pıhtı gibi bişey geldi çok korktum bu gece nası geçicek bilmiyorum ama doktor çok iyiydi gerçekten rahatlattı beni ben çok paniktim. hemşiresi de çok iyi inşallah sonucu dA iyi olur

Merhaba , bende birkaç sene önce dr. turgay karakaya ya kızlık zarı dikimi yaptırdım. iyi sonuç aldım. merak ettiklerini bana sorabilirsiniz.

Selamlar bende turgay karakaya jinekoloğa kızlık zarı dikimi yaptırdım daha sonrada labioplasti yaptırdım çok iyi sonuç aldım . Aklınıza takılanları bana sorabilirsiniz

bende kendisini çok araştırdım güvenilir birimidir ? şuan nasılsın ?
merhaba benimde kızlık zarı dikimimi dr. turgay karakaya yaptı, şu anda iyileşme dönemindeyim, çok memnun kaldım çok ilgilendi ve ameliyat sonrası whatsapp tanda destek veriyor, henüz ilişkiye girmedim, ama iyi olacak inşallah oda.

merhaba benimde kızlık zarı dikimimi dr. turgay karakaya yaptı, şu anda iyileşme dönemindeyim, çok memnun kaldım çok ilgilendi ve ameliyat sonrası whatsapp tanda destek veriyor, henüz ilişkiye girmedim, ama iyi olacak inşallah oda.

mübarek 40 hesapla yorum yazmışsınız,

X