Hymenoplasti.korkut aslan mı?akın bey mi?harun özkan mı?

caresiz23

Üye
Kayıtlı Üye
21 Mart 2014
47
5
Bu aralar çok ikilemdeyim arkadaşlar 1 ay sonra bir şekilde istanbul a gidicem ama hala karar veremedim her biri ayrı birşey söylüyor..Lütfen bu doktorlarda bu operasyonu yaptıranlar yazsın..Hangisi daha güvenilir işlemi nasıl yapıyorlar son kontrole gitmek gerekiyor mu vss ???

Bende ikilemdeyim ama harun bey kontrole cagrmiyomus ama hic yaptran ve kanamasi olanla konusmadm bu.sitede. korkut beyden cogu kisi.memnun ama oda son kontrol istiyo bence harun beye yaptiran birilerini bulmaya cals ve eger sonuc olumluysa ona yaptir derim ben

Haziran gibi bende yaptırmayı planlıyorum şuan aklımda Harun Özkan birde Akın Bey

Haziran gibi bende yaptırmayı planlıyorum şuan aklımda Harun Özkan birde Akın Bey

düğün falan var mı senin canım inş. kendin için en iyi kararı veririsin harun bey bazı arkadaşlara 3500lt den falan bahsetmiş 2500tl ye yapmıyor muydu bende ona gitmeyi düşünüyorum bi aksilik olmazsa

Bende ikilemdeyim ama harun bey kontrole cagrmiyomus ama hic yaptran ve kanamasi olanla konusmadm bu.sitede. korkut beyden cogu kisi.memnun ama oda son kontrol istiyo bence harun beye yaptiran birilerini bulmaya cals ve eger sonuc olumluysa ona yaptir derim ben

bende harun beyi çok duydum ama henüz kanamam olan diyen olmadı adam fiyatıda çok yüksek tutuyor sonuçta bi defa gitme şansımız var iyi değerlendirmeliyiz ben henüz karar veremedim korkut bey yada akın bey arasında kararsız kaldım bakalım artık

bende harun beyi çok duydum ama henüz kanamam olan diyen olmadı adam fiyatıda çok yüksek tutuyor sonuçta bi defa gitme şansımız var iyi değerlendirmeliyiz ben henüz karar veremedim korkut bey yada akın bey arasında kararsız kaldım bakalım artık

bende o yüzden harun beyde karar kıldım ama dedğin gibi fiyat fazla diğrelrine göre parayı denkleştirip haziran gbi yaptrmayı düşünyrum

Bu aralar çok ikilemdeyim arkadaşlar 1 ay sonra bir şekilde istanbul a gidicem ama hala karar veremedim her biri ayrı birşey söylüyor..Lütfen bu doktorlarda bu operasyonu yaptıranlar yazsın..Hangisi daha güvenilir işlemi nasıl yapıyorlar son kontrole gitmek gerekiyor mu vss ???[/QUOTE

Kuzenim İzmir Bornova da Doktor Hasan Yıldıza 2 ay önce yaptırdı önce doktora mail yoluyla ulaştık önce fiyat aldık başka doktorlara göre pahalıda değildi gittik birlikte , operasyondan sonrada ben yanındaydım çok basit ve ağrısız olduğundan bahsetti bana , doktordan çok memnun kalmıştı, üstelik klinik çok güzeldi ve her şey yeni çok temizdi.

X