Hymenoplasti Ameliyatı oldum

Gandree92

Üye
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2019
187
94
Merhaba arkadaşlar bir ay önce harun özkan bey e hymenoplasti ameliyatı oldum gayet başarılı geçti kontrole de gittim hiç bir sorun yok eğer sorunuz varsa sorabilir siniz. (Ücreti 4.000tl ödedim). Harun özkan hocayi düşünen varsa aklında soru olan varsa ozelden yazabilir

Son düzenleme:
Bu işlemi yaptırırken doktorunuz ne tür bir anestezi uyguladi? Uyutuldunuz mu? Yoksa sadece lokal anestezi ile mi yapildi?

Çok gecmıs olsun canım harun hocanın ününü cok duydum
İyileşme sürecın nasıl gecıyo?

Merhaba çok teşekkür ederim benim iyileşme sürecim bitti dünde kontrol um vardı gittim fotoğraf çekmiş hoca önceyi ameliyat tan sonrayi bide ben gidince o halini çekti gayet kapalı biçimde idi benim içim çok rahat

Zaten harun hoca ve şişli med bu konuda cok basarılı
Harun hocaya gıdenler cok memnun
Hep olumlu sonuc almıslar
Bende ılk ona gıdecektım ama biraz fiyatı yüksek geldı şişli medde yaptırdım
Senın kac gün oldu canım?

Ben 14 aralıkta yaptırdım bugün 32. Günüm ama kontrol işi bitti artık oyuzden gün saymayi birakicam. Şişli med ı de duydum senin basarili oldu mu peki bakınca kapalı gözüküyor mu. Harun bey Evet pahalı ama bulunduğum durumdan pskolojik olarak kurtulmam için 10 binde gerekse verirdim

Çok şükür canım benımde cok basarılı oldu tam anlamıyla kapalı
Aslında harun özkana 4 bınde deger çünkü harun bey cok basarılı gidenler hep olumlu sonuc almıs
Çoğu doktor kalıcı işlemı beceremıyo malesef
Birde plastık cerrahlar sanırım bu konuda daha basarılı bence

Öyle mi ben gibi sıkıntılar olabbilir ki küçük bi operasyon sonuçta görüntü kirliliğinden başka biiy değil

His kaybı olabılır dıyenler var
Ondan dolayı cok korktum cinsel yasamı etkıleyecekse hıc gerek yok bence iyice arastırdınmı?

Pek değil ama cidden rahatsızım yüksek ihtimal şimdi olmasa bile bi süre sonra illa yaptırırım

Cok pahaliymis. Ben cok daha azina anlastim ve baska operasyonlar da yaptirmayi dusunuyorum.
Gecmis olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…