hymeneoplasti dusunenler buraya

yukarıda daha ewel yazılanlkarı okursanız bi bilgi sahibi olabılırsınız

ay19,

izmirde hangi plastik cerraha arkadasın bu yontemi yaptırdı?! cevap verirsen sevinirim.bilmiyorumkismile

ay19,

karıstırdım o zaman..pardon...Ben izmirde diye okudugumu dusundum...istanbulda nereye yaptırdı?!

anadolu yakasında 500 e yapan dr var 3000 verilirmi ya delirmişsiniz

anadolu yakasında 500 e yapan dr var 3000 verilirmi ya delirmişsiniz

gly cnm senden haber beklıorum doktorunla ılgılıııı
benım gıbı herkes merakla beklıyooo acil donus yaparsan sewınırm.istersen msn adresını özleen yolla konusalım.beklıorum gly cım

ay19 sen flep yöntemiylemi yaptırcaksın?
bende araştırıyorum netten ama bir türlü güvenemiyorum.para için kandırılmaktan çok korkuyorum.evleneceğim kişinin ağzını aradım ama asla kabul etmem diyor.çok zor durumdayım.napıcağımı bilmiyorum.umarım burda bilgi veren herkes dürüstçe bilgi veriyordur.

evet cnm fleb yontemıyle.benım senı kandırmak tan ne cıkarım olabılır kı cerrah degılımdogum uzmanı degılım.senın gıbı zor durumda bırakılmıs bırıym bende.korkut aslan dıye dusunudm ama dılek avsarda olabılır.cunku korkut aslan dan cok emındım ama bı arkım esının de aynı operasyonları yaptıgını we esının basarısız oldugunu söluyo.parasını deklestırdıkten hemen sonra 2sıınden bırıne en kısa zaman da gıdıcem ben

arkadaşlarım bende aynı seyleri yasadım.. ve cok zor gunler gecırıyorum... sımdı karsıma bambaska bırı cıktı ve evlenecegm ınsallah..sagolsun bu sıteden bı arkads yardımcı oldu buraya yonlendırdı benı... ben fleb yontemını bılmıyordum ılk defa duydum ve cok sevındım...ıstedgımz her an yaptırabılrı mıyız bunu.. ben su an malatya da yasıyorum ama ne zaman ıstersek o zaman yapılıosa bu yontem sorun degıl neresı olsa gderım amelıyat ıcın.. para da muhım degıl yeter kı durumdan kurtulayım.. yardımcı olusanz cok sevınrırmmm

ben de aynı urumdayım.benimki de asla diyor.
aynı dertten muzdaribim.başta ne kadar ahlaksızca geldiyse de gördüm ki dürüstlük işe yaramıyor.istemeden yaptıgım bi yanlışın cezasını bir ömür çekmek istemiyorum.şimdi siz kalıcı yöntemden bahsediyorsunuz.ben düğünden 2 gün önce yapılan yöntemi soracagım.bildiğiniz duydugunuz var mı.nedir.naısl yapılır.ankarada önerebileceğiniz birileri varmı.700-800 tl civarı dediler bu geçici yöntem için.ben uzun zaman önce yaptırıp daha sonra ugraşmak istemiyorum.2 gün önce yaptırıyım olsun bitsin.birdaha kontrol falan ugraşmayım dyorum.ne düşünüyorsunuz konula ilgili

bence bu tehlıkelı ya ılk gece ılıskıye gıremezsen

bende öle dusundum doktora sordum ve garantı wermedı yanı rahatlıgımızı dusunecek lux te degılız bence.bana kalırsa en garantı denen yoldan gıtmelıyız.hem dusunsene ılk gece ya kanama olmazsa ya en ufak bı hareketınde daha evelde dıkıs acılırsa daha kotu degılmı?bu kadar acık konusyurom kusura bakamayın ama bana kalırsa kalıcı yontem daha mantıklı yanı gerekırse hergun kontrole gıdeyım ama yınede kalıcı yontem derım ben tabı bu benım fıkrım.bıde ankarada doktor ısmi sordunuz.forumda kader56 war takıp edersenz o da ankarada bı doktora yaptırdı.ordan doktorun adını ögrenır dırekt ırtıbata gecebılırsınz sımdıden allah yarıdmıcımz olsun dıyorum.hoscakalın

fleb yontemını ıstedıgın zaman yaptırabılırsın cnm.evlenmdeden 1 ay öncesıne kadar ve daha garantıymıs.umarım yardımcı olabılmısımdır

tşk ederim arkadaşlar.bir de para sorunu var.nasıl çözecem bilmiyorum.2 saniyede yaptıgım yanlış bütün hayatıma mal olsun istemiyorum.çok utanıyorum.üzülüyorum.pişmanım.ama çözüm yolu bulamıyorum.

kızlar size öncelikle hepinizin allah yardımcısı olsun bende aynı durumdayım ben çok düşündüm çok acı çektim ve enson artık ne olursa olsun dedim fleep yöntmini yaptım şunu söylim buda zor amaliyat zor değil ondan sonrası bakım çokkkk dikkatli olcaksınız.ben 1.5 ay oldu kontrole gittim ve dr çok şükür tutmuş dedi.ama hala dikkat ediyom.ama hala korkuyom ve bitmeyene kadarda korkacam.buradan herzaman yaşadıklarımı yazdım size yardımcı olmak için ama yinede fleep yönt.daha uygun en azından bi sorun olursa önceden biliriz.2 ay sora evlenecem bakalım nasıl olcak son kez onun sonucunuda yazacam size.çünkü ben bu konuda çok çektim kimse ben yaptım demedi ama ben size söylicem elimden geldiği kadarıyla.ALLAHIM YARDIMCI OLSUN

kdr56 umarım herşeyi sorunsuz atlatırsın.dualarımız seninle.güzel haberlerini bekliyor olacağız.

kızlar öncelikle hepinize bu konuda Allah yardımcı olsun.birkaç aydır konuları takip ediyorum.kadr56 arkadaşım özellikle senden yardımlarını bekliyorum.mesajlarında bu işlemi yaptırdığını yazmışsın.lütfen...özelden yada genelden doktorunun ismini verebilirmisin.ankara da yaptırdığını okumuştum.mesajını bekliyorum : (

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…