Huzursuz bağırsak sendromu mu hamilelik mi?

leydise

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
18 Ekim 2022
29
4
....................

Son düzenleme:
Merhaba bu hastalığı geçirenler var mı? Karnımda şişlik var 3 aydır geçmiyor ne yesem karnım şişiyor ufacık bir şey yesem bile şişiyor ve geğirme ile hıçkırık yapıyor. Ağrım vs yok. Hamile gibi karnım var. Halsizlik gün içinde uyku hali aşırı saç dökülmem var. Sağ kürek kemiğimin altı ve belim ağrıyor. 3 aydır akıntım var fazlasıyla geçmiyor. Doktora gittim huzursuz bağırsak sendromu dedi. Kanda ferritin deposu düşük çıktı. Bu ara sinirlilikte var nedenini bilmiyorum. Farklı doktorlara da gittim ilgilenmediler. Şu an ferritin için ilaç kullanıyorum ve mide için bir ilaç kullanıyorum fakat hiç bir değişiklik yok.

3 ay önce bir ilişki yaşadım hamilelik korkusu yaşadım ondan sonra 3 kere regl oldum. Sonucunda böyle bir sorunla karşılaştım ama sebebini hala çözemedim hamile olma ihtimalim var mı?
Şu saydığın tüm geğirme olsun saç dökülmesi herşey var bu aralar çok iyi değilim 😔😔

Benimde hamile gibi karnım var sağ kürek kemiklerim ağrıyor yani dediğin hepsi valla var uyku hariç

3 ay önce ilişki yaşadım diyorsunuz üstüne 3 kere de regl olmuşsunuz %99.9 hamile degilsiniz. Ha kafanızda bir soru işareti varsa da eczaneden en ucuz gebelik testi alıp yapın varsa zaten kopkoyu bir ikinci çizgi çıkacaktır.

X