HUSKY oğluma tek gecelik hatun arıyorum:))

Serce

mutlu bayramlar;D
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2008
764
2
44
hanımlar husky cins 1 yaşındaki oğlum 'kiki' nin çifleşme zamanı geldi ve bakir çok azgın kimi görse üstüne atlıyor vallakaydirigubbakcemile3 naapsın çifleşmek istiyor ama benim sorunum oğluşumun cinsinden bir eş bulamamam farklı cinsler türesin istemem. kendinizin veya bir tanıdığınızın çiftleştirmek istediği husky si varsa lütfen bana özelden ulaşırmısınız:Saruboceq: istanbul içi olursa sevinirim ulaşım benim tarafımdan sağlanıcaktır.

kızım geldi aklıma :KK43:(
ülen dünür olurduk şimdiye yanımda olsaydı monicam:)))

kız gurbik naptın kızını nereye verdin al valla gerikaydirigubbakcemile ben monica dan başka gelin istememmmm istememkaydirigubbakcemile3 gurbikcim bu arada sen benim adresi yine hiç ettin galiba pantolonumu yerimsenibenhala beklemedeyim gözüm yollarda delikafadulden kız gurbik valla kulağın millette olsun eşleştirmek istenen bi husky duyarsan bana ulaştır bacummŞeniz

bacım daha güzel bir bayan bulamadınmı senın yakışıklıya:) kız yoksa çokmu seçicısın :)

bacım daha güzel bir bayan bulamadınmı senın yakışıklıya:) kız yoksa çokmu seçicısın :)
ay datluum sorma güzelinden geçtim nerdee seçme şansımı var baksana kk kurumuş bi dişi husky'si olupta çiftleştirmeyi ddüşünen yok yok valla artık ne çıkarsa bahtımıza evde kaldı anam benim oğlan:roflol:sırnaşık şey

X