Hurma diyeti yapmak isteyenler varmııı :)

Nur19997

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Ağustos 2016
42
22
29
Merhaba arkadaşlar benimle birlikde hurma diyeti yapmak isteyen varmı bir birmizi motive ederiz Yarın başlamak istiyorum

Eveet başladım daha tartılmadım ama her kes zayıfladıgımı söylüyor cuma günü tartılıcam

Sabah 5 hurma yiyorum öglen ara gibi yogurdumu akşam 5 hurma yanında keten tohumlu yogurt yeşilcayımla birlikte 2hurma daha yiyorum zaten öyle tok tutuyorki 5ten fazla yiyemiyorsunuz 3litre suyumu içiyorum ve 1 saat spor

Merhaba arkadaşlar bugün tartıldım ve 3.800 vermişim 70.3den 66.5 düşmüşüm ve ödem yokdu bende ben 20gündür diyetteyim ve 73le başlamıştım Yani hurma diyetini tavsiye ederim istediğim kiloya inene kadar 1haftadan 1 yapmayı planlıyorum

Merhaba arkadaşlar bugün tartıldım ve 3.800 vermişim 70.3den 66.5 düşmüşüm ve ödem yokdu bende ben 20gündür diyetteyim ve 73le başlamıştım Yani hurma diyetini tavsiye ederim istediğim kiloya inene kadar 1haftadan 1 yapmayı planlıyorum
Bir haftada 3.800 mü gitti maşallah çok iyi ya cesaret edip başlayamadım

arkadaşlar ben karatay diyeti yapıp bırakanlardanım ve tabiki kilo aldım:) bu hurma diyetini de üç öğün yerine iki öğün yapsam olur mu çünkü canım istemiyor üç öğün iki öğüne alıştım

X