Hülya fena saçmaladı!

Chess

Nirvana
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2009
53.299
42.836
Okan BAYÜLGEN’in programına sürpriz bir şekilde katılan Hülya Avşar oyuncu Engin Hepileri’ye “Senin tiyatro oyununda çok sıkıldım, o kadar kötüydü ki ateş bastı. Allahım ölüyorum filan zannettim” deyince tepki topladı.
Sitene Ekle
Twitter kullanıcıları Avşar’ı topa tuttu: “Hülya ayıp etti, kendisinin yaptığı bütün işler hep iyi mi... Hülya Avşar saçmaladı, saygısızca davrandı. Engin Hepileri yine kibardı.”

Engin Hepileri Avşar’ın sözlerine ‘Bunu bana Ayvalık’ta da söylemiştiniz’ diye karşılık verdi.

Makaron/Vatan
http://www.milliyet.com.tr/hulya-fena-sacmaladi--magazin-2029047/

ya ben bizim milleti anlamıyorum hala nasıl sıkılmadınız hülyadan, nasıl hala popüler

bu kadin bana simarik geliyor engin hepileri masallah olgun davranmis iyi sabretmis bu durusunu bozmaz inş

saygısız kadın,hiç haz almamışımdır zaten.Adam da ne kadar efendi

Simarik oldugunu kendi de itiraf ediyor zaten.. Bu arada, amma da gerdirmis yuzunu, davul gibi olmus..

Bu kadının nesini beğeniyorlar anlamıyorum,şımarık,ukala bir şey.
O da sanatçıyım diye geçiniyor ama ortada iyi bir işi var mı da konuşuyor acaba?
Engin Hepileri'yi severdim şimdi daha çok sevdim.

Ben de bu kadının şimdiye kadar oynadığı hiçbir filmi,söylediği hiçbir şarkıyı baştan sona kadar izleyemedim/dinleyemedim.Dön de bi aynaya bak bence ulyacım

Hala rick martinin poposunu elledigi,kendi poposunu salladigi klipleri goruntu olarak kullaniliyor.Anlayin ne kadar bayat bir kadin ama iste bu ulkede bunlar gundem olup takip ediliyor.Avsar kizi ne yaa ?

Acun elinden tutmasaydı kaybolup gitmişti.
Ne albümü tutuyor ne de baska becerebildiği bir halt var. Acun sayesinde bu kadar gündemde kaldı

kadın 50 yaşını geçmiş büyük anne yaşına gelmiş hala çocuk gibi şımarık tavırlar:KK53:

böylesini kaale almamak en güzel cevap

Haber başlığında hülya avşar ismini görünce açsam mı açmasammı diye on kere düşündüm. Onunla ilgili haberler bana zaman kaybı gibi geliyor, bu da öyleymiş. Allahım bir de yorum yazdım. Gitti iki dakikam boşa:KK43:

Ne kadar ayıp ya :KK43: Ben oyuncu olsam ve biri bana böyle dese onu mahfederim ve de tüm altınlarını yere dökerim. !

Engin Hepileri bence umursamamıştır zaten umursanacak bi tip değil hülya ezbere konuşan patlak balon işte gündemde kalabilmek için insanlara hakaret ediyor. Yıldız Tilbe buna ağzının payını vermişti yetmemiş anlaşılan :KK64:

bu kadin böyle, hic farkli biri degildi ki. aklina ne geliyorsa söylüyor.
gerci okan bayülgenin programina gelebilen bi insan, bunlari göze almistir zaten
engin bey kibar insandir, durumu iyi idare etmis. Hülya Avsarin gösteremedigi olgunlugu o göstermis.

X