Hülya Avşar'dan Yıldız Tilbe'ye yanıt!

norwegian

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2014
10.254
7.410
Hülya Avşar'dan Yıldız Tilbe'ye yanıt!
fft81_mf3220097.Jpeg

Bu Tarz Benim'e konuk jüri olarak katılan Hülya Avşar'ın, Yıldız Tilbe taklidi yapan bir yarışmacıya, "Ama ona benzememişsin. Sebebi de sen güzel bir kızsın" sözleri polemik başlattı. Tilbe'nin dün gece yaptığı sert açıklamaya Hülya Avşar bu sabah Twitter hesabından yanıt verdi.

Bu Tarz Benim'in TV 8 versiyonunun dünkü gala gecesine konuk jüri olarak katılan Hülya Avşar 'ın Yıldız Tilbe ile ilgili sözleri tartışma yarattı. Avşar, Yıldız Tilbe taklidi ile podyuma çıkan bir yarışmacıya "Ama ona benzememişsin. Sebebi de sen güzel bir kızsın" dedi.

Avşar'ın bu sözlerine Yıldız Tilbe büyük tepki gösterdi. Tilbe Twitter hesabından üst üste yaptığı açıklamalarda, "Avşar’ın bu sözlerine hayli kızan Yıldız Tilbe, tepkisini Twitter ’da dile getirdi. Tilbe, “Benim güzelliğimi ölçmek senin gibilere kalmadı” yazdı.
Hülya Avşar bugün Tilbe'nin sözlerine yanıt verdi. Twitter hesabından bir açıklama yapan Hülya Avşir, "Büyük bir ihtimalle Yıldız hanım programı seyretmemiş. Seyretseydi tepkisi böyle olmazdı" yazdı.

İşte Hülya Avşar'ın yanıtı:
fft16_mf3220096.Jpeg

RADİKAL -18.01.2015

Hülya eskidi artık bu sektörde. Yüzü de eskidi. Artık görmek bayıyor beni.
Gittikçe zevksiz giyiniyor zaten. Yaşlandıkça kötü makyaj yapıyor. Anlamadım eskiden bu kadar değildi sanki.
Gündemde kalabilmek için fırsatları kaçırmıyor.

Gittikçe zevksiz giyiniyor zaten. Yaşlandıkça kötü makyaj yapıyor. Anlamadım eskiden bu kadar değildi sanki.

koca poposunu sallaması hele beni öldürüyor:KK53:

Hülya avşar kendini hala güzelmi sanıyor acep :KK14:

çok doğru tespitlerin ,gençlik halleri ile alakası yok,en çokta gençken beyaz tenli bir kadın idi,ama şimdi kara kuru bir kadın,hergün solaryum yapıyor galiba

Yıldız tilbe benım gözümde çok büyük bir sanatkar.
Hülya avşarın sırf gündemde kalmak için böyle ufak oyunlar oynaması çok saçma.

Kadın heryerden çıkmasa olmaz. Hadsiz.

kadın çirkin falan demedi bence yanlış anlaşıldı ordaki kız güzelliğiyle ilgi çekti yıldız taklidi yapamadı doğru bir yorumdu

yıldız tilbenin hiç değilse adını duyurduğu şarkıları var kadının sanatı var hülya avşarın şımarıklığından başka neyi var ki?

X