Hükmü Yok Bu Yazinin

pxixtxixrcxixk85

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2008
9.074
0
39
HÜKMÜ YOK BU YAZININ

Giderken,anıları ve aşkımıza ait olan her şeyi götürecektim yanımda.Sen olmayacaktın ya, onlarla avunacaktım.Yalnızlığımı onlarla paylaşacaktım.Bakma sen şairin ‘’paylaşılsa yalnızlık olmaz ‘’ dediğine, anılar varsa eğer paylaşılıyor yalnızlık.Çaresizliktendir bu, avutmaktır kanayan yüreğini.Daha da büyütür bu yarayı ama ne yapabilirsin ki başka…
Geride bırakacaktım seni,imkansızlara yükleyecektim sevdamızı, ‘’seviyor ama başka şeyler tutuyor onu ‘’ diyecektim.Bahaneler bulacak,kalbime gelip yerleşen o taşın ağırlığını azaltacaktım.Şiirler,yazılar yazacak,sonra onları tekrar tekrar okuyup ağlayacaktım. ‘’göz yaşlarım akarsa,acım da azalacak ‘’ diye düşünecektim.Yağan yağmurun altına bırakacaktım kendimi. Islanayım,yürüyeyim yorulayım üşüyeyim ki daha kolay uyuyabileyim diye..
Dostlar olacaktı yanımda.. İçinde senin olmadığın cümleler kurulacaktı.Havadan sudan konuşacaktık,aşkın adını bile anmayacaktık.Kimse üzgün olmayacaktı,hüzün uçuşmayacaktı havada,neşe alıp götürecekti bizi.Zaman çabuk geçecekti, böylece seni,sensizliği düşünmeye vakit bulamayacaktım.Sonra başka insanlar tanıyacaktım,başka yürekler keşfedecektim.Hatta yavaş yavaş yüreğimi ısıtacaktım aşka.Kim bilir belki de senden daha fazla sevecektim bir başkasını.
İçki içmeyecektim, sarhoş etmeyecektim kendimi.Böylece her terkedilmişin sarhoşun yaptığı gibi,gecenin bir vakti seni aramayacaktım.Hani ‘’nasılsın? ‘’ diye sanki bir dostmuşçasına başlayan ama ‘dön ne olur ‘’ diye biten konuşmalar var ya… İşte onlardan birini yapmayacaktım ‘’Hani çok sevmiştin beni? Hani bitmeyecekti sevdamız?Hani biz birbirimizsiz yapamazdık? Demeyecektim.
Giderken ben,sensiz olmanın kahredici ağırlığı altında omuzlarım düşük,yenilmiş,bitkin,umutsuz ve sana dair her şeyden vazgeçmiş olacaktım.Adını anmayacaktım.Azalta azalta bitirecektim içimde ki seni.Unutmak mümkün olmayacaktı belki ama örtecektim üstünü.Yüreğimin ta derinlerine gömecektim seni.Her acı biter bir gün ya,bende acımın bitmesini bekleyecektim.Hayat devam edecekti,sensiz de yaşanacaktı.
Giderken ben,götürmeyecektim ya yanımda seni,şimdi benimle geliyorsun.
Seni yaşamaya devam edeceğim…
Öyleyse unut tüm söylediklerimi…
Hükmü yok bu yazının…

Bİ ARKADAŞIMDAN ALMIŞTIM BUNU:KK43:(

X