hu huu bebişim geldi kıslar

funda72

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
4 Mart 2008
4.470
6
51
kıslar çok mutluyum bi yandanda içimde endişe var gene bebişimin kalbi falan dururda bişey olur diye.olmıyacak diye korkuyodum çok şükürler olsun rabbim yolladı gene bebişimi.
kk daki canlarım güzel arkadaşlarım bebişleriniz tez zamanda gelir inşallah.yanımda olan tüm dostlarıma kucak dolusu öpücükler.sizi seviyorum.
hihoyyyt :sm_cool: a.s.

canım çok çok sevindim ilk tebrik edenlerden olayım .
aklına kötü şeyler getirme sakın
herşey çok güzel olacak inş

tebrik ederim. hic uzme kendini de bebisini de, iyi seyler dusun iyi seyler olsun. Allah buyuktur canim.

canım cok sevındım.:teytey::dance:
cok tebrık edıyorum..a.s.
saglıklı bır sekılde kucagına almayı nasıp etsın ALLAH ım.:Saruboceq:

canım çok çok sevindim ilk tebrik edenlerden olayım .
aklına kötü şeyler getirme sakın
herşey çok güzel olacak inş
canım ilsum bitanem.sağol.iyi şeyler düşünmeye çalışıyorum elimden geldiğince.kalp atışını duyana kaar rahat etmez içim artık

tebrik ederim. hic uzme kendini de bebisini de, iyi seyler dusun iyi seyler olsun. Allah buyuktur canim.
canım benim sağol teşekkür edrim.rabbime dua ediyorum sürekli bu sefer yolunda gitsin herşey diye

canım cok sevındım.:teytey::dance:
cok tebrık edıyorum..a.s.
saglıklı bır sekılde kucagına almayı nasıp etsın ALLAH ım.:Saruboceq:

rosemim canıım sağol.rabbim hepinize,isteyen herkese nasip etsin tez vakitte

allah kucağına almayı nasip etsin. ınşallah darısı tüm isteyenlerin başına:))

çok sevindim canım.Allahım tamamına erdirsin.
takviminde 21 haftalık diyor ama sanırım eski takvimin değilmi?

canım tebrikler Allahım sağ salim kucağınada almayı nasip eder inşallah aklına kötü şeyler getirme dualarınıda eksik etme 9 aylık bi süre var önünde :)))

fUNDAMMMM huuuuuu huuuuu aşkummm oleyyyyy beeeee herkezzzz duysunnn fundammm hamişşşş oleyyy beee İştee budurrrr evettt budurrrrr:lepi::nazar: :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
:teytey: :teytey: :teytey:

:dance::dance::dance:

:sm_cool::sm_cool::sm_cool:

:hooray::hooray::hooray:

hihoyyythihoyyythihoyyyt
Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin yavrunuu inşallahhhh..Kızınaa kardişş geliyorrrrr oleyyhihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt

tebrikler canım benim..Rabbim sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin..amiiinn..:teytey::teytey::teytey:

fundam tebrik ederim bitanem çok sevindim:ecrin_bebek:
rabbim gönlüne göre verdikaydirigubbakcemile5
sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah delikafadulden
uyyyyyyyyyyyyyyy
çokkkkkkkkkkkkkkkk
mutluyummmmmmmmmmmmmmmm
tebriklerrrrrrrr
bitanemmmmmmmmmmmmŞenizŞenizŞenizŞenizŞenizŞeniz

hihoyyythihoyyythihoyyythihoyyythihoyyythihoyyythihoyyythihoyyyt

fundacım canım gözün aydın rabbim sağlıcakla kucağına almayıda nasip eder inşallah darısı bizlerin başına tez zamanda inşallah...

çok sevindim canım.Allahım tamamına erdirsin.
takviminde 21 haftalık diyor ama sanırım eski takvimin değilmi?
canım benim sağol.amin.o takvim yanlış canım.hoşuma gitttide ondan yapmıştım hayalen.he he :ecrin_bebek:
canım tebrikler Allahım sağ salim kucağınada almayı nasip eder inşallah aklına kötü şeyler getirme dualarınıda eksik etme 9 aylık bi süre var önünde :)))

makbercim sağol canım.desteğiniz çok mutlu ediyor beniçrabbim hepinizin gönlüne göre versin :Saruboceq:

kıslar çok mutluyum bi yandanda içimde endişe var gene bebişimin kalbi falan dururda bişey olur diye.olmıyacak diye korkuyodum çok şükürler olsun rabbim yolladı gene bebişimi.
kk daki canlarım güzel arkadaşlarım bebişleriniz tez zamanda gelir inşallah.yanımda olan tüm dostlarıma kucak dolusu öpücükler.sizi seviyorum.
hihoyyyt :sm_cool: a.s.

Ne kadar seni tanımasam da,tebrik ederim canım:teytey:.Bebek isteyen herkese rabbim yollasın meleklerini birer birer innnşallah.Senin de dokuz ayın su gibi geçsin canım,bi bak bebişin koynunda,mis kokusunu çeke çeke uyu tez zamanda kaydirigubbakcemile3

hayırlı ugurlu gelsın bebısın canım saglıkla ınsallah

a.s.tebrik ederim sağlıcakla bebeğine:ecrin_bebek: kavuşman dileğiyle:Saruboceq:

fUNDAMMMM huuuuuu huuuuu aşkummm oleyyyyy beeeee herkezzzz duysunnn fundammm hamişşşş oleyyy beee İştee budurrrr evettt budurrrrr:lepi::nazar: :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
:teytey: :teytey: :teytey:

:dance::dance::dance:

:sm_cool::sm_cool::sm_cool:

:hooray::hooray::hooray:

hihoyyythihoyyythihoyyyt
Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin yavrunuu inşallahhhh..Kızınaa kardişş geliyorrrrr oleyyhihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt

yerim seni ben nede sevinirmiş balım benim.inşallah senin içinde ben böyle sevinicem bu ay.peş peşe doğurucaz görürsün.
canımsın sağol balım
.

tebrikler canım benim..Rabbim sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin..amiiinn..:teytey::teytey::teytey:
raebzeh teşekkürler bitanem.amin.isteyenlere tez vakit versin.

fundam tebrik ederim bitanem çok sevindim:ecrin_bebek:
rabbim gönlüne göre verdikaydirigubbakcemile5
sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah delikafadulden
uyyyyyyyyyyyyyyy
çokkkkkkkkkkkkkkkk
mutluyummmmmmmmmmmmmmmm
tebriklerrrrrrrr
bitanemmmmmmmmmmmmŞenizŞenizŞenizŞenizŞenizŞeniz

hihoyyythihoyyythihoyyythihoyyythihoyyythihoyyythihoyyythihoyyyt

yoncamgülüm canımsın.sağol.amanda sevinirmiş benim için.sanada sevinelim artık be.dövcem heee.
canım benim inşallah sanada nasip olacak yakında.göbek atcuuuuk

fundacım canım gözün aydın rabbim sağlıcakla kucağına almayıda nasip eder inşallah darısı bizlerin başına tez zamanda inşallah...
zelişim canım sağol.inşallah sizdende tez vakit alırım güzel haberi
Ne kadar seni tanımasam da,tebrik ederim canım:teytey:.Bebek isteyen herkese rabbim yollasın meleklerini birer birer innnşallah.Senin de dokuz ayın su gibi geçsin canım,bi bak bebişin koynunda,mis kokusunu çeke çeke uyu tez zamanda kaydirigubbakcemile3

amin canım herkese versin rabbim.sağol çook öptüm yanaklarından.

İnşallah canımm,rabbim tez zamanda bebişini yollasın,yüreginden karnına,ordan da kucağına:CüvCüv:

X