Hsg

Rahel

ŞÜKÜRLER OLSUN
Kayıtlı Üye
6 Mart 2008
1.931
0
Kızlar HSG "Rahim Filmi" hakkında bilgisi olan ve daha önce bu filmi çektirmiş olanlar yardımınıza ihtiyacım var...:uhm:

canım ben çektirmiştim korkulacak bir şey yok sadece ani bir sancı oluyor ilacın etkisinden dolayı oda adet sancısının biraz fazlası gibi o kadar o sancı geçinceye kadar bende korkmuştum ama korkulacak birşry değilmiş
tabi bende yapışıklık falan yoktu olanların daha acılı geçiyor galiba

canım teşekkür ederim...Sonunda bir cevap veren oldu..Umarım bir sorun çıkmaz..

Kızlar HSG "Rahim Filmi" hakkında bilgisi olan ve daha önce bu filmi çektirmiş olanlar yardımınıza ihtiyacım var...:uhm:

HSG .......HEM TANI KOYULAN HEM DE TEDAVİ EDİCİ BİR YÖNÜ OLAN BİR İŞLEMDİR

ORGANLAR HAKKINDA BİLGİ VERİR
AYRICA VERİLEN İLACIN GİDİŞİYLE BERABER YAPIŞIK ALANLAR AÇILABİLİR
HSG SONRASINDA TEDAVİSİZ HAMİLE KALMA ŞANSI YÜKSELİR GENELDE

BENİM BİLDİĞİM BU KADAR CANIM

ALLAH HAYIRLISINI VERSİN HAKKINDA

bende yaptırdım canım.7 dakika sürdü.hiç ağrı olmadı valla
anestezisiz oldum hemde.allah yardımcın olsun canım

bende yaptırdım bu filmi anestezi falan yapmadılar gerçekten ilaç verildiği anda bi sancı oldu karnının içine kadar sonrasındada biraz kanaman oluyor 3 gün devam etmişti bu adet kanaması değil ama her ihtimale karşı antibiyotik vermişti dr 1 hafta kullandım. Herkes aynımı oluyor bilmem Geçmiş olsun

Teşekkür ederim kızlar.. Bazıları çok ağrılı oluyor dedi, o nedenle sordum..Bakalım randevu günüme daha var..

bende yaptırdım bu filmi anestezi falan yapmadılar gerçekten ilaç verildiği anda bi sancı oldu karnının içine kadar sonrasındada biraz kanaman oluyor 3 gün devam etmişti bu adet kanaması değil ama her ihtimale karşı antibiyotik vermişti dr 1 hafta kullandım. Herkes aynımı oluyor bilmem Geçmiş olsun

gülden diğer forumlardan bildiğim kadarıyla sen hamilesin dimi? sen rahım fılmınden sonramı hamıle kaldın.bırde bu fılm ıcın ucret odedınmı

gülden diğer forumlardan bildiğim kadarıyla sen hamilesin dimi? sen rahım fılmınden sonramı hamıle kaldın.bırde bu fılm ıcın ucret odedınmı
evet canım benim hamişim şükür zor oldu ama oldu şükür:teytey: Allahım herkese nasip etsin 15+1 günlük oldu evet bi tedavi gördüm bunu daha öncede burda yazmıştım ama rahim filminden sonra gebe kalıncak diye bişey yok rahim filmini dr lar tüplerimiz açıkmı bi sorun varmı diye bakılıyor ve bende bi sorun çıkmamıştı sonrasında çatlama iğnesi verdiler hamiş oldum rahim film ücreti ödemedim rahim filmimi gata da çektirdim.

evet canım benim hamişim şükür zor oldu ama oldu şükür:teytey: Allahım herkese nasip etsin 15+1 günlük oldu evet bi tedavi gördüm bunu daha öncede burda yazmıştım ama rahim filminden sonra gebe kalıncak diye bişey yok rahim filmini dr lar tüplerimiz açıkmı bi sorun varmı diye bakılıyor ve bende bi sorun çıkmamıştı sonrasında çatlama iğnesi verdiler hamiş oldum rahim film ücreti ödemedim rahim filmimi gata da çektirdim.

bılıyorum cnm rahım fılmınden sonra hamıle kalınacak dıye bısey yok da hanı denkmı geldı dıye sordum.cunku hafıf yapısıklıklar varsa acılıyomus ve hsg den sonra hamılelık sansı bıraz daha yukselıyomus ondan sordum.bende ank dayım.7 aydır korunmuyoruz henuz bısey yok.kontrollere gıttıgımde hormonlarım progesteron ve ultrason hersey normal cıktı.en son dr rahım fılmınede bakalım dedı ve bana bu fılmı hıcbı saglık guvencesı odemıyor dedı.sordugum yerler de de en uygun 300 ytl idi.bende diğer sonuclarımda normal olunca vazgectım cektırmekten.onun ıcın merak ettım.

2,5 ay önce yaptırdım..zerre acı hissetmedim..aletlerin girşini farketmedim desem yeridir..sıvı gönderirlerken adet sancısı gibi oldu oda çok az...endişelenme ve kendini hiç kasma..girmeden önce ağrı kesici atabilirsin ben öyle yapmıştım..bide yanında pedin olsun kanaman olucaktır..ama önemli değil...umarım rahat geçer....

Bubus canım.. Sen nereye muayene oldun bilmiyorum ama bende Ankaradayım ve rahim filmini hiçbir ücret ödemeden ssk karnem ile Hacettepe hastanesinde yaptıracağım. Bence yanlış bilgi sahibi olmuşsun. İstersen bir de orayı dene..

2,5 ay önce yaptırdım..zerre acı hissetmedim..aletlerin girşini farketmedim desem yeridir..sıvı gönderirlerken adet sancısı gibi oldu oda çok az...endişelenme ve kendini hiç kasma..girmeden önce ağrı kesici atabilirsin ben öyle yapmıştım..bide yanında pedin olsun kanaman olucaktır..ama önemli değil...umarım rahat geçer....

canım teşekkür ederim. Umarım bahsettiğin kadar kolay olur benimki dea.s.

Ben Rahim Röntgeni çektirdim Ve Hemen Ardindan Hamile Kalmiştim...alttan Alet Sokuluyor Ve Rahim Ağzi Açtirişiyor Daha Sonrada üsttarafatan Röçntgen Aletiyle çekiliyor Rahime Ilaç Veriliyor Tüplerden Geçiyor Mu Diye Biraz Aciyor Kaniyorda.

X