Hsg sonrası

sevilsevim

Üye
Kayıtlı Üye
14 Mart 2023
53
7
Merhaba arkadaşlar dün bebek için kadın doğuma gittim hsg cektirmemizi istedi. Anestezili çektik dünden beri kanamam durmuyor çok ağrili geçiyor. Sonrası doktor ilaç vermedi direkt çıktık hastaneden normalde ovulasyon testileriyle yumurtlama günü takip ediyorduk hsg sonrası hamile kalan var mı doktor ilişki hakkında bişey demedi testlere devam edeyim mi böyle bişey yaşayan var mı

Canım ben 17 martta adet olmuştum sonra 27 martta hsg çekildim 8-10 gün süren bir kanamam oldu hsg den sonra. Sanırım o kanama adetten sayıldı çünkü bugün 17 marttan sonra 43. Gün hala adet olmadım. Yakınlarda tekrar yumurtladım o yumurtlamaya göre de yeni adet tarihim 6 Mayıs gibi adetimi bekliyorum. O kanamalı süreçte acım ve ağrım oldu. İlişki falan yaşayamadık. Doktor normalde ertesi gün ilişkiye girebilirsin demişti ama ben yapamadım asla. 10 günden sonra kanamam bitti ve rahatladım. Ondan sonra ilişki oldu.İşte şimdi adeti bekliyorum. Ben ateş takibi yapıyorum. Gebelik ve olursa yazarım

Hsg yi çekindiğiniz yer ile veya Dr ucuzla görüşün derim. Hafif lekelenme olmuştu bende ama sizin bahsettiğiniz gibi bir kanama olmamıştı

Görüştüm kanama hâlâ devam ediyor ağrim da çok ilaç verdi geçer dedi de hâlâ geçmedi
Geçmiş olsun. İlaçlarınızı düzenli kullanın. Rahim filmi sonrası ya da öncesi bir ilaç veriyorlardı diye hatırlıyorum. Bu mikrop kapılma riskine karşı… sanırım antibiyotik veriyorlardı. Size vermedilerse ondan olmuş olabilir

Çok teşekkür ederim evet
Çok teşekkür ederim aynen ilaç kullanmadım diye olmuş enfeksiyon kapmisim ondan bu ağrılar

Sordum ilaç verdi normal dedi bı de anestezili olmasına rağmen bu kadar ağrısı olması
Merhaba ben dün hsg cektirdim, tedbir amaclı antibiyotik verdiler 5 gün kullanacagım, kanama da cok az olmuştu, hala devam ediyorsa baska bir doktora görünmeniz iyi olur

Merhaba ben dün hsg cektirdim, tedbir amaclı antibiyotik verdiler 5 gün kullanacagım, kanama da cok az olmuştu, hala devam ediyorsa baska bir doktora görünmeniz i
Ben acemi doktora denk gelmişim hastanede bir calışan öyle dedi zorlanmaya baglı o kadar acı ve kanama olusu . O kadar acı cektim ki artık doktora gitmeye korkuyorum adet olursam bu sefer de alltan muayene olacakmışım
Merhaba ben dün hsg cektirdim, tedbir amaclı antibiyotik verdiler 5 gün kullanacagım, kanama da cok az olmuştu, hala devam ediyorsa baska bir doktora görünmeniz iyi olur

Ben acemi doktora denk gelmişim hastanede bir calışan öyle dedi zorlanmaya baglı o kadar acı ve kanama olusu . O kadar acı cektim ki artık doktora gitmeye korkuyorum adet olursam bu sefer de alltan muayene olacakmışım
Çok üzüldüm sizin adınıza. Dr çok önemli gerçekten. Ben de çok Dr gezmiştim zamanında. Kadın hastalıklarının muayenesi bana da hep zor gelmiştir. Ama Dr unu bulduktan sonra hiç sıkıntı yaşamayacaksınız emin olun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…