Hsg sonrası ilişki

Bende geçen cuma anestezili çektirdim canim hiç bir şey hissetmedim kendime geldigimde de birşey yoktu sadece hafif bir kanama oluyor o kadar başka herhangi bir acı sancı olmadı bende

Bende geçen cuma anestezili çektirdim canim hiç bir şey hissetmedim kendime geldigimde de birşey yoktu sadece hafif bir kanama oluyor o kadar başka herhangi bir acı sancı olmadı bende
Teşekkür ediyorum yanıtınız için; içime su serptiniz. Biraz stres yapıyordum da rahatladım☺

Peki anestezi ile tamamen mi uyuyorsunuz yoksa hafif baygın mı oluyor? Bir de doktor hsg’den ne kadar sonra ilişki olmasını söyledi?
Kusura bakmayın soruyorum ama merak ediyorum da bunları.

Son düzenleme:
Anestezide tamamen uyuyorsun canım bende filme girmeden lokal anestezi mi genel mi diye sormuştum tamamen uyuyorsun. Bana 2 gün ilişki perhizi demişti 2 gün yok yanii

Bugün hsg çektirdim. Doktor 1 ay korunmalısın dedi ben başka forumlarda okuduğumda 20 gün korunmalısın yazıyordu. Bilgi alabilir miyim ?
Ben hsg den sonra 2 gün bekledim doktorum öyle dedi o da ağrı ve kanama geçsin diye daha sonra ovulasyon testi ile takip ettim ve o ay hamile kaldım

Bugün hsg çektirdim. Doktor 1 ay korunmalısın dedi ben başka forumlarda okuduğumda 20 gün korunmalısın yazıyordu. Bilgi alabilir miyim ?
dün çektirdim ben de hiç radyasyon vermeden çektiler yeni bir sistemmiş hiç korunma vermedi. Hafif kanamam oldu o kadar anestezisiz çekindim hafif bir agrı oluyor ilaç verilirken o kadar başka hiçbirsey hissetmedim. Benim adet agrım pek olmuyor. Adet sancısı çekenler hiç hissetmezler bence :)

Yaa ne güzel bana radyasyonla çekildi. O yüzden büyük ihtimal. Bende de ağrı olmadı. İnş 1 hafta sonra korunmadan ilişki olucak hayırlsıı

Ben hsg den sonra 2 gün bekledim doktorum öyle dedi o da ağrı ve kanama geçsin diye daha sonra ovulasyon testi ile takip ettim ve o ay hamile kaldım
Radyasyon verdiler mi size ? Bende ovilasyon testi alıcam. İnş ben de hamile kalırım.

Ben de geçen perşembe hsg çektirdim, ilişki için sorduğumda doktorum özellikle bu ay denememin daha iyi olacağını söyledi. 2 gün beklememi söyledi sadece. Umarım herhangi bir zararı vs yoktur, doktoruma çok güveniyorum gerçi ama bazıları 15 günden falan bahsetmiş ona bile şaşırdım, 1 ay çok fazla değil mi?

Evet dogal yolla. Aslında klomen tedavisine baslıcaktım adet olmayı bekliyodum ama olmadım tesekkur ederim. Darisi isteyen herkese olsun
Ya ne güzel. Bana bugün dr laparoskopi ameliyatı olmam gerektiğini söyle hayırlısı olsun bende 2 ay bekliycem. Hayırlı olsun size de

Bende 1 hafta bekledim sonra korunmadan ilişki sağladım hayırlısı olsun hakkımız da. Bu gün dr laparoskopi olmam gerektiğini söyledi. Hsg sonucundan çok memnun kalmadığı için. 2 ay bekliycem bende.

Bende 1 hafta bekledim sonra korunmadan ilişki sağladım hayırlısı olsun hakkımız da. Bu gün dr laparoskopi olmam gerektiğini söyledi. Hsg sonucundan çok memnun kalmadığı için. 2 ay bekliycem bende.
Anladım geçmiş olsun. Hepimiz için hayırlı olur inşallah.

Kizlar film sonucunda hidrosalpinks çıkan var mı nasıl bir yol izledi doktorunuz benim sol tarafta varmış sag tarafta da kaliyetli yumurta oluşmamış var mı bu tip bişe yaşayıp gebelikle sonuçlanan. Antibiyotik ,klomen ve fitil verdi bana

Bende rastlanmadı. Bu ay regli dönemim de klomen deniycem bende.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…