HSG sonrası ara kanama

bestmb

Üye
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2022
661
399
33
arkadaşlar merhaba, Hsg çektirdim tüpler kapalıymış açtılar tam zamanında regl oldum bitti 5 gün sürdü regl bitimi 2 gündür beyaz akıntım var bugünde 3. gün hafif bir kanama geldi ara kanama gibi.. pembe kahve karışık.. sizce HSG sonrası bir durum mudur? bu durumu yaşayan var mı?

doktorumdan cevap gelmediği için panikledim yazdım desteğinizi rica ederim 🤍🤍

arkadaşlar merhaba, Hsg çektirdim tüpler kapalıymış açtılar tam zamanında regl oldum bitti 5 gün sürdü regl bitimi 2 gündür beyaz akıntım var bugünde 3. gün hafif bir kanama geldi ara kanama gibi.. pembe kahve karışık.. sizce HSG sonrası bir durum mudur? bu durumu yaşayan var mı?

doktorumdan cevap gelmediği için panikledim yazdım desteğinizi rica ederim 🤍🤍
Hsg den hemen sonra mı oldu tam anlamadım

Eğer hsg den hemen sonra ise normal
Ama hsg çektirip bir süre sonra regl olup öyle kanama olduysa belki eski kanlar atılıyordur ama yine de bi doktora git bence kafan rahat olsun ara kanama pek iyi bişey değil çünkü

Ama hsg çektirip bir süre sonra regl olup öyle kanama olduysa belki eski kanlar atılıyordur ama yine de bi doktora git bence kafan rahat olsun ara kanama pek iyi bişey değil çünkü

yok hsg çektirdim 15 gün sonra regl oldum sonra reglim bitti ara kanama yaşıyorum şimdi

Hsg den hemen sonra mı oldu tam anlamadım
yok hsg çektirdim 15 gün sonra regl oldum sonra reglim bitti ara kanama yaşıyorum şimdi

Anladım canım doktora gözük bi önemsiz de olabilir ama dediğim gibi en azından kafan rahat eder
geldim canım doktora resmen 2.kez regl oluyosun dedi düzensizlik olabilir dış gebelik yada üstüne gebelik olabilir dedi testler verdim sonuc bekliyorum bana dua edin 🤍🙏

canım selam tüm kan değerleri normal çıktı Hsg çekimi sonrası regl de düzensizlikler yaşanması normalmiş anlayacağım 5 gün arayla 2. kez regl yaşıyorum
Üzülme hsg den sonra hamilelik şansı daha çok artıyor Yarın doktora git femara iste büyütsün çatlatsın yumurtanı canım

X