Hsg rahim filmi

Yasak koymamıstı doktor tetradox diye bir antibiyotik vermisti ondan sonra hamile kalmıştım ben ilk aydan

Yasak koymamıstı doktor tetradox diye bir antibiyotik vermisti ondan sonra hamile kalmıştım ben ilk aydan
Merhaba. Ne kadar zamandır deniyordunuz ne için hsg çekilmiştiniz acaba? 24 Ocakta hsg çektirdim ben de 15 şubat regl günüm, inşallah ben de hamile kalabilirim. Düşünmemeye çalışıyorum

Merhaba. Ne kadar zamandır deniyordunuz ne için hsg çekilmiştiniz acaba? 24 Ocakta hsg çektirdim ben de 15 şubat regl günüm, inşallah ben de hamile kalabilirim. Düşünmemeye çalışıyorum
29 hazıran son regl tarihimdi. 4 temmuzda hsg çekildim. O ay sadece 15 ve 17.günü değerlendirmiştik sanırım. 2 Ağustosta gebelik elde etmiştim. Çoğu kez duymuşsunuzdur ama benim ilk aydan beklentim yoktu asla bir de bayrama filan denk gelince bu ay boş geçti gibi hissettim size tavsiyem gerçekten zihinde bitiyor her şey. zihninizde ne kadar düşünmedikce o kadar çabuk tutunuyor bence

Evet ben de düşünmek istemiyorum, düşündükçe olmuyor ama elimde değil. Kafamı susturamıyorum bir türlü

Niyetine girince gerçekten düşünmemek elde değil ama ne kadar çok düşündükce istedikce de olay karmaşıklaşıyor. Kendinize oyalanacak bir şeyler bulun mutlaka yarı zamanlı çalışıyordum tam zamanlıya geçtim. çok iyi geldi. Çalışmıyorsanız kurslara gidin , online eğitimler alın . Odak noktası değiştirmek çok önemli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…