Hsg rahim filmi sonrası

ANONIIMMM

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Mart 2023
57
12
29
Rahim filmi den sonra 2 gün lekelenmem oldu sonra kesildi, üstünden 10 gün geçti ve tekrar bi lekelenmem oldu 2 gündür devam ediyor, sebebi rahim filmi midir sizce veya yerleşme kanaması ne zaman oluyor onunla ilgili bişey olabilir mi

Merhaba son durumunuz nedir acaba

Muhtemelen yumurtlamadan sebep gormussunuzdur yerleşme için erken bi tarih

Bende 8 gün önce hsg çekildim doktor 3 gün kanaman olur dedi 2 defa kimyasal geçirdim rahim filmi temiz çıktı deneyin bu ay dedi olmazsa sperm dna testi istedi inşallah olur

Bir de bir şey sormak istiyorum 11 mayıs adet günüm bu hafta gün aşırı yapıyorum yumurtlama gününe denk getiyorum beta testini adetten önce kaç gün versem Bell olur açana

Bir de bir şey sormak istiyorum 11 mayıs adet günüm bu hafta gün aşırı yapıyorum yumurtlama gününe denk getiyorum beta testini adetten önce kaç gün versem Bell olur açana
Beta için kan vermeden önce evde idrar yapın derim. Bence idrarda pozitif görmeden kan vermeye gitmeyin.
Adet gününüzden 2 gün öncesinde çıkıyormuş. Ben tecrübe etmedim ama buradan okuduklarım böyle.

Beta için kan vermeden önce evde idrar yapın derim. Bence idrarda pozitif görmeden kan vermeye gitmeyin.
Adet gününüzden 2 gün öncesinde çıkıyormuş. Ben tecrübe etmedim ama buradan okuduklarım böyle.
Eğer sabredebilirsem öyle yaparım çok heyecanlıyım bir an önce öğrenmek istiyorum ama zaman daha çok var

Bir şey sormak istiyorum rahim filmi çektirmeyi 9 .gün oldu adete 14 gün var üşüyorum var her yerimde küçük küçük sivilceler yüzümde büyük sivilceler çıktı böyle bir durumu yaşayan var mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…