HSG(rahim filmi) ÇEKİMİ ve SONRASİ YAŞADIKLARIM

Yazdıklarını şaşkınlıkla okudum.
Ki en ufacık acılar bana ölüm gelir. Canım aşıııırııııı tatlıdır ve acı eşiğim yerlerdeeeeee. Ve rahim filmini güle oynaya çektirenlerdenim.

Tamamen çekilen cihazla alakalı bu acı olayı, artık eminim. Ben İstanbul Şişli Echomar’da çektirdim. C kollu cihazla. Çekim esnasında da öyle sağa sola falan dönmedim, hiç kıpırdamadım. Cihaz hareket ederek her açıdan çekim yaptı. Gerçekten Echomar’ı herkeseeeee şiddetliiiiii şekildeeeee öneriyorum Sıfır acı…

Merhaba. Siz hangi hastanede çaktırdınız rahim filminizi ? Ben de çektiricem hastane araştırıyorum.

Bende senin gibi sancılar çekerim seni anlıyorum bugün çektirdim anestezi al ben almadım banada ağrılı adet gibi dediler evet ama kimse benim adet sancımın duvarları parçalarcasına ölüyorcasına olduğunu bilmez herkesin ki farklı ya işte anamdan emziğim süt burnumdan geldi bana felaket tellalı çok internete bakma dediler kusura bakmasınlar iyiki varlar yalan söylememişler uzun lafın kısası bu iş kişisel bir durum ağrı olabilirse olmayabilirde bende kanama da oldu saat 14:30 gibi yaptırdım yeni ağrım azaldı saat kaç şuan 22:10

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…