Hsg fiyat

syda1

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2022
8
1
25
Arkadaşlar yakın zamanda özel hastanede anestezili rahim filmi çektiren var mı fiyatlar nedir. Özellikle Kocaeli de varsa bilgi verir mi

Çok artmış ya basit bu işlem sadece anestezi istiyorum diye bu kadar olur mu ya

Arkadaşlar yakın zamanda özel hastanede anestezili rahim filmi çektiren var mı fiyatlar nedir. Özellikle Kocaeli de varsa bilgi verir mi
Merhaba ben geçen hafta kocaeli konrad görüntüleme merkezinde anestezili 2500 tl ye çektirdim. (Filmi doktorum kendi gelip çekti)

Çok artmış ya basit bu işlem sadece anestezi istiyorum diye bu kadar olur mu ya
Ben çektirirken 2 sene öncesi bin tl di tekirdağda bu arada belki sizin şehirde daha uyguna çeken yer vardır bencede çok fazla fiyat

Merhaba ben geçen hafta kocaeli konrad görüntüleme merkezinde anestezili 2500 tl ye çektirdim. (Filmi doktorum kendi gelip çekti)
Öyle mii çok iyiyms duyduğum fiyatlara göre bende tercih edicem sanirm orayi. Peki adetten ne kadar sonra gittinz ve hangi Dr acaba

Ben çektirirken 2 sene öncesi bin tl di tekirdağda bu arada belki sizin şehirde daha uyguna çeken yer vardır bencede çok fazla fiyat
Evet araştırıyorum da işte tlfndan fiyat vermiyorlar Dr girişi yapmanız lazm diyolar . Her hastaneye giriş mi yapcam 450 TL en az muayene ücreti. Fiyat bilmeden de gidip hsg istiyorm diyemem ne cikcagu belli değil. Acıbadem 8 bin TL istedi mesela şok oldum

Hsg için anesteziye gerek yok boşuna fazla para Vermeyin sadece 1 2 dakikalık sancı o da dayanılmaz bir şey değil

Öyle mii çok iyiyms duyduğum fiyatlara göre bende tercih edicem sanirm orayi. Peki adetten ne kadar sonra gittinz ve hangi Dr acaba
Dr. Demet Boyacı ‘ ya gidiyorum ben. Özel kliniği var . Muayene ücreti de 300 tl. Adet bittikten sonra üçüncü gün çekildi film.
Bende çok araştırdım acı eşiğim düşük iyiki anestezili çekilmişim diyorum çünkü film sonrası bile ağrım oldu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…