Hsg filminden korkanlar okusun lütfen

keug0

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Nisan 2022
2.291
2.432
25
Arkadaşlar merhaba bugun hsg çekildim bende sizler gibi bütün yorumları ezberleyene kadar okudum videolar izledim araştırmalar yaptım kaç ay erteledim ve sonunda cesarete geldim bugun çekildim geceleri 2 gündür uyku uyumadım desem yeridir bende oanik atak vardı sabah hastaneye girdim yatış yapıldı sonra hemşire hanım geldi damar yolu açtı kan aldı yarım saat sonra doktorum geldi hazırlandım ve ameliyathaneye gittim girmeden bi sakinleştirici yaptılar kafam bi rahatladı bilmiyorum içimdeki heycan bitti gayet rahattım ben uyutulmak konusunda korkuyodum daha önce anestezi almamıştım ama anesteziyi verdiler kolumda bi acı hissettim ki sonra noldu nasık uyudum salise sürmedi hatırlamıyorum gözlerimi odada açtım ilk başta bi 15 dakka vajinam sızladı sonra hiç agrım yok şuan çok şükür kan geldi ilk biraz şuanda az az geliyor ama hiç yani ne acı ne bişey hissetmedim çk şükğr boşa korkup ertelemişim lütfen sizde ben gibi ertelemeyin tüplerimde açık çıktı şükür şuan hatta çalışıyorum işe geldim anestezinin kafasınıdda ilk defa yaşadım baya iyiydi valla

Arkadaşlar merhaba bugun hsg çekildim bende sizler gibi bütün yorumları ezberleyene kadar okudum videolar izledim araştırmalar yaptım kaç ay erteledim ve sonunda cesarete geldim bugun çekildim geceleri 2 gündür uyku uyumadım desem yeridir bende oanik atak vardı sabah hastaneye girdim yatış yapıldı sonra hemşire hanım geldi damar yolu açtı kan aldı yarım saat sonra doktorum geldi hazırlandım ve ameliyathaneye gittim girmeden bi sakinleştirici yaptılar kafam bi rahatladı bilmiyorum içimdeki heycan bitti gayet rahattım ben uyutulmak konusunda korkuyodum daha önce anestezi almamıştım ama anesteziyi verdiler kolumda bi acı hissettim ki sonra noldu nasık uyudum salise sürmedi hatırlamıyorum gözlerimi odada açtım ilk başta bi 15 dakka vajinam sızladı sonra hiç agrım yok şuan çok şükür kan geldi ilk biraz şuanda az az geliyor ama hiç yani ne acı ne bişey hissetmedim çk şükğr boşa korkup ertelemişim lütfen sizde ben gibi ertelemeyin tüplerimde açık çıktı şükür şuan hatta çalışıyorum işe geldim anestezinin kafasınıdda ilk defa yaşadım baya iyiydi valla
size verilen anestezi dozu çok yüksek birşey değil sizi max 15 dk uyutacak birşey. Siz asıl anesteziyi görmemişsiniz. Ben ameliyattan sonra külodumu çaldılar diye 2 saat ağladığımı biliyorum. Külodum götümdeydi bu arada

size verilen anestezi dozu çok yüksek birşey değil sizi max 15 dk uyutacak birşey. Siz asıl anesteziyi görmemişsiniz. Ben ameliyattan sonra külodumu çaldılar diye 2 saat ağladığımı biliyorum. Külodum götümdeydi bu arada
bana 15 dakikalık anestezi bile kafa yaptı inanır mısınız kavga ettim uyandırdıkları için hhahhahhahaahah ayy çok güldüm sizin olaya rabbim bidaha yaşatmasın tabi gülüyoruz ama zor şeyler

Yeni hsg olacak olan arkadaşlara ben de bir kaç birşey söyleyeyim. Anestezili oldum. C kollu değildi. Girmeden 3 saat (kimisi 6 diyor) önce yemek su yasak. 13.35de odaya girdim 14.00de güle oynaya çıktım. Çok tatlı bir uyku. Hiçbir şey hissetmiyorsunuz. Ameliyat önlüğü giyiyorsunuz. Ben yanımda yedek çamaşır, ped, ıslak mendil, havlu peçete, yedek giysi (hiç ihtiyacım olmadı), yiyecek (poğaça) ve su götürdüm. Çıkınca doktorum hemen birşeyler yememi istedi. Başı dönen bayılan olabiliyormuş.... işlemden iki saat sonra adet ağrım oldu, arveles içtim geçti, İki gün hafif lekelenmem oldu... Doktor 7 gün kullanmam için antibiyotik verdi ama iki gün sonra yumurtlayacağımı duyunca sadece iki gün kullan, değerlendireceğin gün antibiyotiği içmeyi bırak dedi. Yani biz iki gün sonra değerlendirmeye başladık... Özellikle değerlendirme sürecinde eşleriniz ve siz hijyeninize dikkat edin, enfeksiyon olabilirsiniz, meyve yiyip vitamin içmeyi ihmal etmeyin. Değerlendirmelerin ardından belinizin altına yastık koyup, bir saat dinlenin. Sevgiler. Umarım verdiğim bilgilerin faydası dokunur. Öncesinde ne kadar heyecanlı olduğunuzu biliyorum. İnanın çok kolay.

X